Na dovolené se i to nejroztomilejší dítě stává vetřelcem a narušitelem, což dost rodičů zaskočí. My pro vás máme 4 zásadní rozdíly mezi dovčou bez dítěte a s dítětem. Měli byste si ujasnit, do čeho jdete, než bude pozdě a vy budete sedět v letadle.

1. CESTA

BEZ DÍTĚTE: V klidu dojedete na letiště, kde si dáte ještě kávu a něco dobrého. Zajdete se ve volném čase podívat po obchodech a v letadle odstartujete dovču se sektem v ruce.

S DÍTĚTEM: Jen tak tak stihnete nástup do letadla, protože vaše děťátko bude chtít několikrát čůrat. Od okamžiku, kdy se letadlo rozjede, začnete odpovídat na otázku „kdy už tam budem?“. A abyste se náhodou nenudili, cestu skončí řevem a kopáním do sedadla před sebou.

2. RÁNO

BEZ DÍTĚTE: Svůj den na dovolené začnete romantickým milováním, společnou sprchou a bohatou snídaní s výhledem na moře. Nic vás neruší, máte čas si popovídat a naplánovat program dne.

S DÍTĚTEM: Dítě vás vzbudí šíleně brzo, takže o tom, že byste se vyspali, se nedá ani mluvit, na sex zapomeňte, zapomeňte i na sprchu. Všude po pokoji se povalují hračky, hraje tablet s pohádkou a miláček pláče, že už chce jít na snídani, která začíná za hodinu. Při snídani si dvakrát kousne do housky a už chce rychle do bazénu, takže o tom, že byste se stihla nasnídat, nemůže být ani řeč.

3. ODPOLEDNE

BEZ DÍTĚTE: Vyrazíte na pláž, kde relaxujete a opalujete svou bílou kůži. Občas se pomazlíte s partnerem, nezapomenete na pár drinků a na pravidelné smočení v moři.

S DÍTĚTEM: S dítětem se o relaxaci nedá ani mluvit. Celý den se musíte hrabat v písku, hlídat, aby bylo namazané, dostatečně pilo a moře je jeho úhlavní nepřítel. Místo toho miluje chlorovaný bazén, což je opravu skvělý zážitek.

4. VEČER

BEZ DÍTĚTE: Po lahodné večeři se krásně obléknete a vyrazíte do ruchu města nasát exotickou atmosféru. Nezapomenete nakoupit suvenýry, dát si drink a den zakončit podařeným sexem.

S DÍTĚTEM: Jelikož se dítěti nechce ani chodit, ani spát v kočárku, nemůžete dělat nic jiného než si koupit láhev na pokoj a po nekonečném uspávání ji do sebe kopnout a jít spát, protože máte za pár hodin budíček, kolotoč se roztáčí nanovo.