Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

4 věci, na které myslí při sexu každý chlap!

Nad čím asi muži přemýšlejí?
+ Další fotografie
Dámy, tajemství je odhaleno, už víme, na co ti naši panáčkové myslí při sexu. Budete se divit, co mu běhá hlavou. A pak že chlapi nezvládají víc věcí najednou.

Zamyslela jste se někdy nad tím, co se mu honí hlavou při souloži s vámi? Pokud jste si myslela, že nad ničím nepřemýšlí a je plně zaměstnán vaším tělem, jste na omylu!

1. Hlavně ať neklesne!

Někdy jsou muži unaveni, není jim dobře nebo prostě nepředvádí zrovna ten nejlepší výkon. Snaha nezklamat vás je stojí hodně úsilí, tedy udržet kolegu napřímeného a aktivního. Bohužel na to myslí dost často…

2. Kde se tohle sakra naučila

Pokud v posteli předvádíme pořád jedno a to samé, je to nuda, když ovšem překvapíme něčím novým, okamžitě mu proběhne hlavou, co se děje. Jeho majáček zasvítí a fantazie se spustí. Budete pak muset vysvětlit, kde jste k novému kousku přišla.

3. Tohle si musím zapamatovat, až si ho budu honit, vzpomenu si!

To, že muži masturbují, není žádná novinka. Když jim ale dojdou data v mobilu a porno se ne a ne spustit, musí si vystačit s vlastní fantazií a to je pak horší. Proto se snaží vzpomenout si na sex s vámi a vybaví se jim skutečně detailní záběry.

4 Tralala…

Známe to všichni, slyšeli jsme písničku a ne a ne ji pustit z hlavy. Proto pokud váš partner jede vytrvale do stejného rytmu, buďte si jistá, že mu hlavou právě běží úryvek nějaké písničky. No nevadí, hudební kulisu máme rádi všichni, tak proč mu to nedopřát aspoň v jeho hlavě.

Mohlo by vás zajímat

Další články