Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

4 tvary penisů, které slibují perfektní sex! Má takový váš partner?

Jaký penis vás dokáže dovést do sedmého nebe?
Zdroj: profimedia.cz
Není penis jako penis, jeden má tvar banánu, druhý hokejky a právě v tom se dají od sebe muži rozeznat. My vám přinášíme 4 tvary penisů, které vás zaručeně uspokojí. Víte, o které jde? Pokud se budete řídit touto charakteristikou, nemůžete šlápnout vedle.

Nestále se vedou debaty na téma, jestli na velikosti záleží. Výzkumy potvrdily, že záleží, takže tato otázka je už bezpředmětná. Dnes se podíváme na tvar penisu, na kterém totiž záleží snad ještě více než na velikosti. Vytvořili jsme pro vás 4 skupiny těch nej penisů. Zajímá vás, jaké to jsou?

1. BANÁN

Nahoře mírně zakřivený, jako by vás chtěl nalákat na pořádnou soulož, asi tak vypadá penis ve tvaru banánu. Hlavní výhodou tohoto špičáku je neustálé tření horní stěny pochvy, kde se přesně nachází bod G.

2. KLACEK

Jde o muže, kteří si na velikost svého nádobíčka rozhodně nestěžují. Taky díky tomu se cítí jako nadsamci, a tak si s nimi sex užíváte téměř pravidelně. Můžete se spolehnout, že s takovým penisem máte zaručený velký tlak a stimulaci všech částí pochvy.

3. OBRÁCENÝ BANÁN

Penis větších rozměrů, který má svou špičku zahnutou směrem dolů, dokáže také zázraky. Nevěříte? Pak s nositelem tohoto klenotu zkuste polohu na pejska, orgasmus přijde dřív, než si myslíte.

4. MALÝ KAŠPÁREK

I nositelé malých penisů dokážou ženu pořádně rozdráždit. Co jim totiž chybí na délce, dohánějí svou pílí a snahou. S těmito muži se můžete těšit na dlouhé a romantické předehry, sex zaměřený především na vaše uspokojení a celkové delší milování.

Související články

Další články