Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

4 rady, jak poznat nevěrníka! NEJLEPŠÍM KÁMOŠEM JE VÁŠ ČICH!

Ten do toho buší, že?
Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Dámy, máte takový zvláštní pocit, že váš mazlíček někoho má, ale nemáte na to žádné důkazy? Myslíte si, že dávno souloží někde se sousedkou, a vy jste mu dobrá na vaření a praní ponožek? Důkaz vám poskytne váš nos. Jak na to?

Dámy, něco vám prozradíme. Nevěrníka odhalí váš nos. Pokud máte v pořádku čich, tak nevěrník nemá šanci.

Když muž sexuje jinde, tak tou danou dámou prostě načichne. Soulož je akt, kdy dochází k výměně nejen tělních tekutin, ale také k výměně vůní.

Proto ti opravdu zkušení nevěrníci nikdy nespí s dvěma ženami v jeden den. Ale dají si noc na zotavenou, prostě jedna noc stačí k tomu, aby z mužského těla vyprchala vůně té druhé.

Tihle zkušení nevěrníci ví, že během pár hodin vůni té druhé ze své kůže nevyženou. Nejde to. Tělesného pachu, který není váš, vás nezbaví ani dokonalá sprcha. Ani drahý parfém. Dokonce ani to, když se vyvaříte v sauně. Ta druhá musí z vaší kůže prostě vyprchat. A to chce čas. Nedá se to zvládnout za dvě hodiny. Fakt ne.

Žena, která má pocit, že tu něco voní jinak, je na dobré stopě. Pokud si nevěrník věří, a místo pauzy na oběd střihne svou kolegyni z vedlejšího kanclu, tak riskuje, že ho doma ženuška naprosto v klidu odhalí.

  1. Nevěrníka odhalí parfém. Pokud vašemu partnerovi z límečku voní cizí parfém, který není váš, tak tu něco vážně nehraje. Pozor, zkušený nevěrník poprosí svou konkubínu, aby se v den, kdy se bude souložit, raději vůbec nenavoněla.
  2. Nevěrníka prozradí prsty. Pokud nevěrník zapojil do akce prsty a své konkubíně to parádně udělal rukama, tak to rozhodně nespraví ani sprcha, ani kartáč na ruce a kvalitní mýdlo. Bříška prstů budou ještě 10 hodin po prstění dost jasně hlásit, že je tu jakási silná cizí vůně. Někteří muži si po prstění raději omyjí ruce v lihu či benzinu. Ale… Stejně to nepomůže. Vůně cizí ženy je tak silná, že ji nelze ničím překrýt.
  3. Vše se drží v ochlupení. Tady je analogická situace jako s prsty. Pokud si váš partner někde parádně zasouložil, tak z jeho rozkroku budete cizí frndu cítit opravdu dlouho. Špička penisu se dá tak nějak omýt. Ale třísla, varlata a ochlupení? Tam se fakt nedá vůbec nic zatajit.
  4. Zkušený nevěrník si ani při tom nejdivočejším sexu nenechá sáhnout do vlasů. Pokud byly prsty jeho konkubíny před vteřinou tam dole, a nyní si hrají s kudrlinami, tak je zaděláno na průšvih. Z vlasů vůni cizí ženy také nedostanete.

Takže holky, je to jednoduché. Pokud nemáte čich zcela oddělaný kvůli cigaretám, a nebo neděláte ve fabrice, kde celý den čicháte čpavek či ředidlo, tak máte dost velkou šanci toho svého načapat a usvědčit z nevěry. Otázkou je, zda to ale vůbec chcete. Nevědomost je totiž někdy sladká. Skoro tak sladká, jako je pro muže vůně cizí ženy…

Související články

Další články