Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

35 sexy pohledů na ženské zadečky: Nejlepší podívaná na světě!

Provokativní
+ Dalších 32 fotografií

Po dvaceti nejvíc sexy dívkách v opravdu krátkých kraťasech tu opět máme něco pro milovníky ženských zadečků. Tentokrát je snímků hned 35, pocházejí z celého světa a dlužno dodat, že většina z nich je opravdu vzrušujících.

Není žádným tajemstvím, že právě pohled na krásný dívčí zadeček dokáže celou řadu mužů rozpálit mnohem víc než pohled na odhalená ženská prsa. Toho si byly dobře vědomy například už prostitutky v antickém Řecku a platí to i v dnešní Jižní Americe nebo v některých asijských zemích. Na trhu jsou dokonce k dostání speciální kalhotky s vycpávkami, které pozadí pěkně zpevní a vytvarují.

Zadeček také pochopitelně patří mezi nejvzrušivější erotogenní zóny. Nachází se na něm mnoho citlivých nervových zakončení, která je možné stimulovat hlazením, jemným mačkáním, případně i plácáním.

A jak to vidí naše čtenářky? Také vás na mužích přitahují hýždě, nebo se zajímáte spíš o úplně jiné části jejich anatomie?

Mohlo by vás zajímat

Další články