Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

3 způsoby, jak si zachovat mladistvou vaginu i bez plastik

Víte, jak si svou milovanou zachovat mladou?
Zdroj: achiv
Stejně jako se všechny staráme o svůj obličej, měly bychom se starat i o svou vaginu. Pravidelná denní péče a pár rad vám zachovají mladistvý vzhled vaší mušličky. V kalhotkách tedy budete mít poklad dvacetileté slečny.

Pokud se nechcete dočkat dne, kdy bude vaše vagina vytahaná a zestárlá, řiďte se následujícími radami. Vaše milovaná pak bude plná svěžesti, mladosti a v plné síle. V kalhotkách budete ukrývat udržovanou zahrádku, které je maximálně dvacet let.

1. Posilování pánevního dna

Jistě znáte ten nejzákladnější cvik na posilování pánevního dna. Večer před spaním ho tak 5 minut posilujte. Mějte pocit, jako byste zadržovala čůrání. Svaly kolem vaginy se tak automaticky stáhnou a jako každý posílený orgán bude i vagina v té nejlepší kondici.

2. Sexuální aktivita

Pokud nebudete pravidelně souložit, může dojít k tomu, že vaše vagina jednoduše vyschne. Proto nezapomínejte na pravidelné milování. Oblast vaginy se musí jednoduše prokrvit a tím se zabrání stárnutí.

3. Žádný jo-jo efekt

Pokud budete neustále tloustnout a zase hubnout, zanechá to následky nejen na ostatních partiích těla, ale i na vaší vagině. I kůže kolem ní se kvůli tloustnutí roztahuje a pak zase smršťuje. Snažte se být tedy ve váhových výkyvech velmi opatrné.

Související články

Další články