Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

3 triky, jak si natrénovat orgasmus

Tak kdo tady co předstírá?
Zdroj: profimedia.cz
Věděli jste, že i orgasmus se dá natrénovat? Pokud budete pravidelně a poctivě cvičit, odměna vás určitě nemine. My pro vás máme 3 triky, které vám v tréninku slasti pomůžou.

Pokud jen těžce dosahujete orgasmu, nezoufejte. Slastný pocit uspokojení se dá natrénovat, a čím víc a líp budete trénovat, tím víc ovoce sklidíte. Klepete si nevěřícně na čelo a nevěříte vlastním očím? Máme pro vás 3 triky, které vás naučí správně prociťovat vrchol.

1. Samouci vedou

Pokud se pokoušíte o nácvik orgasmu, pokuste se nejdříve cvičit sami a teprve pak přizvěte k tréninku vašeho partnera. Nejprve se naučte perfektně znát samu sebe, prozkoumejte veškerá místa a vyzkoušejte vše, co vás jen napadne. Samy před sebou se nemusíte stydět, a tak můžete nechat pracovat fantazii.

2. Pomozte si očima

Pokud nejste schopny naladit se na sexuální vlnu samy, nebojte se sáhnout po pomůckách, jako jsou erotické filmy, porno nebo si vystačte jen s obrázky. Oči vám pomůžou a uvidíte, jak se rychle dostanete na erotickou vlnu.

3. Nebojte se opakovat

Opakování je matka moudrosti, a proto se nebojte zkoušet dostat se na vrchol co nejčastěji. Ze začátku můžete i několikrát za den zkontrolovat, co se s vaším tělem děje. Čím častěji tedy budete příjemné chvíle opakovat, tím víc se to se svým tělem naučíte.

Související články

Další články