Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

3 nejžhavější fotky Kateřiny Kairy Hrachovcové, které zbořily sociální sítě: Troufly byste si také, dámy?

Vypadá naprosto dokonale!
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Kateřina Kaira Hrachovcová (43) má rozhodně jeden z nejodvážnějších Instagramů v Česku. Její peprné fotky zbožňují snad všichni a nemohou se dočkat, až herečka přidá nějakou další. Podívejte se na její tři nejvíce peprné fotky, které boří české sociální sítě.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová se od ostatních známých osobností liší. Zatímco jiné celebrity neustále vystavují na svých sociálních sítích klišé nahé fotky jenom proto, aby nasbíraly lajky a followery, tak Kateřina na to jde jinak.

Je pravda, že na sociálních sítích půvabné herečky se to jen hemží odvážnými fotkami, ale když je srovnáte s ostatními, tak pochopíte, že je na nich něco jiného. Kateřina se v poslední době staví do pozice sofistikované éterické divy a podle toho také její fotky vypadají.

„Tělo je můj domov. Tělo je svátost. Tělo je zrcadlo, ve kterém se odráží skrytý svět. Tělo si zasluhuje být opatrováno, respektováno, aby byla chápána jeho spiritualita. Tělo nám nikdy nelže. Často si tělo uvědomíme, až když chátrá, onemocníme,“ komentuje své odhalené fotky.

Podívejte se do galerie na ty nejvíce sexy fotky a uznejte, že vypadat takhle ve třiačtyřiceti letech je perfektní!

Související články

Další články