Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 kruté osudy nejkrásnějšího muže planety: Strašlivé zranění, smrt bratra a rakovina!

Osud si s Josefem Karasem krutě zahrál.
Zdroj: herminapress.cz

Titul druhého nejkrásnějšího muže planety, Mr. World, získal Josef Karas (35) v roce 2010. V té době nechyběl téměř na žádné společenské události. Pak se ale stáhl do ústraní. V pořadu 13. komnata České televize prozradil, jak ošklivě si s ním zahrál osud.

Josef Karas měl nevlastního bratra Michala, který v šesti letech při dovádění s bratrancem spadl do říčky, kde se utopil. Rodina po tragické události emigrovala do Kanady, kde Karas strávil většinu života. Jako úspěšný desetibojař se vrátil do Čech, kde tvrdě trénoval na olympiádu v Pekingu v roce 2008.

„Měl jsem hrozné bolesti, které mě úplně paralyzovaly, kulhal jsem,“ popsal své problémy s vyhřezlou ploténkou Karas. Přestože se díky lékařům a poctivé rehabilitaci jeho zdravotní stav výrazně zlepšil, na olympiádu to nebylo.

Další rána ale měla teprve přijít. Jeho maminka Irena v šestapadesáti letech onemocněla rakovinou. „Měla metastázy po celém těle. Byl jsem s ní až do konce,“ prozradil smutnou událost Karas. V současné době se tento fešák snaží najít další cíl ve svém životě, který by se snažil splnit.

Související články

Další články