Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč vztah Elišky a Jakuba Vágnera nemohl vydržet: V tomhle se rozcházeli na celé čáře!

Je to velká škoda.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
Eliška Bučková (29) a Jakub Vágner (36) se rozešli. Vztah trval celé dva roky a spousta lidí si myslela, že za chvíli přijde na řadu svatba a děti. Jenomže všechno je jinak. Eliška se na sociálních sítích svěřila, proč vztah ukončili. Podívejme se na 3 důvody, proč to nemělo vlastně smysl.
  • 1. Eliška Bučková toužila po rodině

Všichni moc dobře vědí, že Eliška (29) pochází z velké rodiny a ze všeho nejraději tráví volné chvíle právě s ní. Navíc je modelka přesně ve věku, kdy se spousta žen rozhodne hnízdit a zakládat rodinu. Devětadvacet let je tak akorát. Na jednu stranu není na dítě ještě stará, ale na stranu druhou by to chtělo dvouletý vztah někam posunout.

Kdežto Jakub Vágner je dobrodruh, který miluje rybaření a cestování. Je pravda, že Jakubovi už táhne na čtyřicet a léta na děti už má. Na stranu druhou se podle jeho aktivit na zakládání rodiny evidentně ještě necítil. To klidně mohlo být důvodem jejich rozchodu.

  • 2. Jakub Vágner: jednou dobrodruhem, navždy dobrodruhem

Eliška moc dobře věděla, že Jakub je dobrodruh a do vztahu s tímto také šla. Jakub byl vždycky dobrodruh, který miluje rybaření, na luxusu si nepotrpí a rozhodně ho neoslovují drahé a nóbl rezorty.

Pohledná Eliška neplatí rozhodně za prvoplánovou modelku, která by vyhledávala pouze tenhle druh relaxace. Po celou dobu vztahu se prakticky přizpůsobovala Jakubovým zálibám a udělala pro to maximum. Nejspíše si myslela, že to jednou skončí a Jakub tyhle své aktivity omezí. To se nejspíše dle jejich současné situace nepovedlo.

  • 3. Rozdílný pohled na budoucnost

Jak sama Eliška napsala na sociálních sítích. „Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít.“

Z těchto slov je jasné, že se Eliška chtěla už usadit. Toužila po rodině a klidu u rodinného krbu. Kdežto Jakub chtěl dále ještě cestovat a věnovat se hlavně tomu, co ho baví. Pravděpodobně proto se jejich cesty rozešly.

Související články

Další články