Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

20 věcí, které byste nikdy neměli dělat během sexu

Během aktu zapomeňte na okolní svět a věnujte se pouze partnerovi!
+ Další fotografie
Sex je skvělá věc, a pokud jej děláte správně, můžete si ho docela dobře užít. Existují ale zásady, které by se neměly porušovat. Možná vám přijde jako samozřejmost, že během aktu nebudete odpovídat na pracovní e-maily, ale bohužel v moderní době co je automatické pro jednoho, nemusí být pro druhého. Přinášíme vám pár doporučení, co nedělat, abyste úplně nezabili kouzlo okamžiku.
 1. Rozhodně nikdy nekoukejte během aktu na telefon, upřímně, skutečně je zpráva od kohokoliv v daný okamžik důležitější než penis ve vagině? Asi ne, že.
 2. Jasně, čas je všechno, ale skutečně není potřeba se u sexu dívat na hodinky, pokud nemáte dostatek času na pořádnou soulož, nechte ji na jindy!
 3. Nebuďte nepříjemní, pokud vašemu protějšku trvá o něco déle vyvrcholit, je to proces, který se nesmí uspěchat. Časové rozmezí mezi začátkem sexu a vyvrcholením je individuální záležitost, buďte ohleduplní.
 4. Žádné kašlání ani kýchání do partnerova obličeje!
 5. Poukazovat na to, že ex souložitel to či ono dělal jinak, není na místě. Nechte to plavat, řešte, co je teď a tady s tím současným.
 6. Vyvrcholit a nechat protějšek na suchu je zločin, který by se měl trestat. Budete za stejného kriminálníka jako ten zloduch, co zastřelil Bambiho maminku.
 7. Konstantní mluvení také není úplně to pravé ořechové. Pokud nedokážete sklapnout ani při sexu, máte problém a pořiďte si roubík.
 8. Chovat se jako leklá ryba můžete v práci na poradě, ne v posteli. Buďte aktivní, pár pohybů a otoček vám opravdu neublíží, pokud nejste po strašlivé autonehodě nebo po porodu.
 9. Mlčeti v tomto případě není zlato. Pokud naopak nevydáte ani hlásku, může se stát, že si partner bude myslet, že jste po smrti, takže pár hlasitých vzdechů se rozhodně nebojte.
 10. Přehnaně chválit se dá také v práci na poradě. Ale skutečně není nutné přesvědčovat protějšek o tom, že prcinka je skvěle hluboká nebo klacek správně tvrdý. Nemusíte nutně zmiňovat očividné a navíc nic se nemá přehánět.
 11. Dohady o ochraně byste měli možná pořešit před tím, než na to vlítnete, vyhnete se úplnému zabití okamžiku a erekce, pokud máte rozdílný názor.
 12. Nesouhlasné pohledy jsou tabu. Pokud se vám něco nelíbí, řekněte to, není třeba ohrnovat nos nad tím, když vás partner chce otočit.
 13. Pokud partnerovi řeknete jiným jménem, je po všem. Je to jako když zabili Brumbála v Harry Potterovi, každý si myslel, že to bude úplný konec a hodně špatně se to zachraňovalo.
 14. Jestli si nejste jisti, že se vaše partnerka neurazí, když jí vyvrcholíte na hrudník nebo pokud na partnera vytasíte anální kolík, malá domluva dopředu neuškodí.
 15. Nejste-li Pretty Woman nebo pokud nemáte opar přes půlku obličeje, je více než nepřijatelné vynechat líbání na ústa.
 16. Orální sex je prima, ale ještě víc prima je, když partnerovu hlavu nemusíte do rozkroku strkat násilím. Nedělejte to!
 17. Není čas ztrácet čas je sice super moudro, ale ne co se sexu a předehry týče. Není třeba při ní strávit mládí, ale na druhou stranu není nutné ji úplně uspěchat. Jsou totiž věci, které by měly pořádně zvlhnout nebo ztvrdnout.
 18. Říkat fuj na cokoliv je prostě fuj! Mlčte, pokud s něčím nesouhlasíte, lze si o tom promluvit nebo to vyjádřit decentněji bez citoslovcí.
 19. Předstírání orgasmu je amatéřina! Nedělejte to, raději partnera naveďte, jak vás do cíle úspěšně dopravit.
 20. Nedáte-li partnerovi patřičně najevo, že se vám něco líbí, světe div se, už to neudělá! Takže až vás bude líbat na šíji a vám se protočí palce u nohou, dejte mu najevo, že se to děje. Jemu se totiž líbí, že vám se to líbí.

Mohlo by vás zajímat

Další články