Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

20 fotek sexy dívek, které se svým tělem dokážou neuvěřitelné věci

U bazénu.
+ Dalších 17 fotografií

Umíte udělat perfektní provaz, roznožku nebo třeba stojku? Tyhle slečny to zvládnou levou zadní. Jsou mladé, krásné a většina z nich se věnuje gymnastice nebo józe. Není se co divit, že svá těla dokážou ohýbat do těch nejnemožnějších pozic. A ještě u toho vypadají náramně sexy.

Historie gymnastiky sahá vlastně až do antického Řecka. V současné době existuje několik sportovních gymnastických odvětví, přičemž takzvaná moderní gymnastika (jakýsi mix tance, akrobacie a baletu) je ryze ženskou záležitostí. Nejen z tohoto důvodu je označována za vůbec nejestetičtěj­ší sport.

Jóga je pak považována nejen za prastarý způsob meditace a cvičení, ale například i za bránu ke kvalitnějšímu sexu. V tomto kontextu si zaslouží samostatnou zmínku především takzvaná tantra-jóga, která vám umožní objevit řadu dosud nepoznaných tělesných rozkoší. Zázraky ale dokáže i zdánlivě fádní vibrace ÓM.

A jak jste na tom vy? Pokud pro vás podobné cviky nepředstavují nejmenší problém, neváhejte a pochlubte se ostatním čtenářům. Na vaše fotografie se budeme těšit na e-mailu pavel@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články