Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

2,466 miliardy má majitele! Přijel si pro ně vlakem, celý se klepal a druhý den půjde normálně do práce! Chápete ho?

Téměř 2,5 miliardy korun už mají svého majitele.
Zdroj: oficiální zdroj
Dlouhých 26 dnů čekal, než se rozhodl, že to riskne a dojde si vyzvednout 2,466 miliardy, které vyhrál v loterii Eurojackpot. Sazka neprozradila jméno výherce, ale víme, co je zač. Normální chlapík středních let, který si pro výhru přijel vlakem.

Společnost SAZKA tvrdí, že po 26 dnech se ozval chlapík, který vyhrál 2,466 miliardy korun v evropské loterii Eurojackpot.

Obyčejný muž středních let ráno zavolal na informační linku a zjišťoval, zda je SAZKA schopná mu opravdu garantovat, že nikdy neprozradí jeho jméno.

„S výhercem byl v kontaktu pouze jeden pověřený pracovník, opatření, která jsme přijali, zamezila, aby výherce nemohli identifikovat ani zaměstnanci recepce. Výherce se v Sazce zdržel pouhých 20 minut, byl velmi nervózní a několikrát opakoval, že spěchá na vlak,“ uvedla SAZKA pro agenturu ČTK.

Vtipné je, že chlapík z Pardubického kraje bude dál normálně chodit do práce. Nechce dávat rychle výpověď, aby někoho nenapadlo, že je z něj přes noc miliardář.

Dlouho prý váhal, jakým způsobem si výhru vyzvedne. Bál se toho, že to praskne a všude na něj budou čekat novináři. Když mu vedení společnosti nabídlo poradenství a kontakt na psychologa, tak s úlevou přijal.

Dnes si v kufříku zatím odnesl jen 270 tisíc korun. To by na lístek do vlaku mělo stačit.

Související články

Další články