Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

15 koček a psů, kteří prohráli bitvu s nábytkem, II. díl: Snímky, ze kterých vám opět pukne bránice

"Průzkum myčky nádobí zahájen."
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií

V druhém dílu našeho miniseriálu (první díl si můžete přečíst zde) vám přinášíme dalších 15 povedených fotografií čtyřnohých mazlíčků, kteří buďto v nábytku uvízli, nebo se ho naopak naučili využívat.

Je pravdou, že kočky různé stísněné prostory vyhledávají zcela záměrně a z většiny z nich by se dokázaly dostat i bez pomoci svých páníčků. Minimálně některé však mají ve tváři pohled, který naznačuje, že nemají ani to nejmenší tušení, co se jim to vlastně přihodilo – a zjevně se nemohou dočkat, až je někdo konečně přijde vyprostit.

Oproti tomu psi jsou jak známo chytřejší i učenlivější a je tak jen otázkou času, než zjistí, že z koženého taburetu se dá skvěle sledovat televize nebo že při troše snahy dokážou na křesle sedět úplně stejně jako jejich dvounozí majitelé. Tedy… skoro stejně.

Mimochodem podobné nehody se občas stávají i nám, lidem. Záchranáři museli vyjíždět už ke stovkám případů, při nichž osvobozovali osoby zaseknuté ve zcela nepravděpodobných předmětech jako žehlicí prkno, dětské autíčko nebo sušák na prádlo.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy