Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

15 důvodů, proč byste se měli přestat dívat na StarDance

15 důvodů, proč se na StarDance rozhodně nedívat!
Zdroj: facebook.com / Twitter
+ Dalších 25 fotografií
StarDance aneb když hvězdy tančí je sobotní relace určená zejména pro důchodce a lidi, kteří nemají nic lepšího na práci. Všechno, co bylo na téhle soutěži skvělé, nám Česká televize buď zakázala, nebo už se to v soutěži bohužel nevyskytuje. Tak proč byste se měli na ni dívat dál? Tohle je 15 zaručených důvodů, proč StarDance okamžitě přestat sledovat.

1. Protože Česká televize je plná puritánů, kteří nechtějí, aby diváci byli nadšení z něčeho jiného než z tance. Proč by jinak zakázali, zejména vnadné Milušce Bittnerové, aby ukázala v nádherných šatech své přednosti? Tohle je přece cenzura jak před padesáti lety!

2. Co se týče moderování, tak dovednosti Terezy kKostkové (40) jsou průměrné. Ovšem co se nedá ani omylem překousnout, je její smyl pro naprostý nevtip. Tereza je svými vtípky natolik trapná, že ani přítomní soutěžící někdy neví, jestli se mají smát, nebo raději mlčet.

3. Kdysi šarmantní a pohotový Marek Eben se začíná měnit v úlisného dědulu s oplzlými narážkami.

4. Tanečníci v této sérii jsou spíše průměrní, nikdo extra ničím nevybočuje.

5. Známé tváře nejsou až tak úplně známé, že bychom si z toho sedli na zadek. A když se nějaká najde, tak její obličej byl minimálně v jiné soutěži, která běží na konkurenční televizi. Jsou jednoduše okoukaní.

6. Soutěžící fňukají, že je strašně ničí vyřazování. Ale o tom přece ta soutěž je!

7. Není se na co dívat. Jana Plodková je bez ženských tvarů a zbytek dámského osazenstva se drží velmi zkrátka. Soutěž může zachránit ještě dekolt Kristýny Leichtové.

8. Porotci jsou velmi mírní. Celé soutěži chybí napětí.

9. Diváci v hledišti jsou jako po mrtvici. Místo aby pískali, křičeli, házeli barevné konfety, tak tleskají jako za trest.

10. Kostýmy k jednotlivým tancům mají krásné, dámské partie odhalovat, a ne naopak.

11. Soutěžící jsou příliš chladní.

12. V těchhle typech soutěžích má být rivalita mezi soutěžícími. Ti se ale k sobě chovají jako sourozenci.

13. Celé soutěži chybí tak potřebné napětí.

14. StarDance neprošla žádnou proměnou. Vše je stejně monotónní.

15. StarDance nutně potřebuje více zápalu, vypětí, krve a potu!

Související články

Další články