„Já se složila a tělo přestalo poslouchat. Přišla únava, nespavost, úzkost a strach. Radost se z mého těla i duše vytratila,“ řekla Šípková iDnes.cz. Byla hodně plačtivá a nešlo to zadržet. Myšlenky měla opravdu černé, ale nedocházelo jí, že je opravdu nemocná. „Nejhorší je, že jsem si to vůbec neuvědomila. Člověk nevidí signály a má pocit, že vše zvládne,“ přiznala.

Neustálý stres se ale na ní dost podepsal, dokonce přišly i myšlenky na to s tím vším skončit. Ale než to skončilo tragédií, tak naštěstí Olga uznala, že potřebuje odbornou pomoc, a vyhledala lékaře.

„Nechápal mě manžel, přátelé. Došlo to tak daleko, že jsem dokázala před lidi předstoupit jen v roli Olinky Šípkové v tělocvičně,“ uvedla. Pak ale přišla naprostá úleva, když zjistila, že jí u psychologa bude přeci jen lépe.

„Najednou jsem se dokázala těšit na obyčejné věci. Trvalo to dlouho, ale je to zpátky. Bylo to opravdu děsné. Teď se snažím pomoct druhým,“ dodala Šípková, která teď už má zase radost ze života a naplňuje ji účast ve StarDance. Přeci jen se nadarmo neříká, že endorfiny jsou přírodní antidepresivum.