Těžko říct, proč rozchody berou lidé, potažmo holky, většinou tak tragicky… Dalo by se z nich totiž obvykle vytěžit mnohem víc pozitiv než negativ.

Jedním z nich je stav „single“, který vám přinese těchto 12 úžasných výhod.

1. Nikdo vám nebude zabírat lepší polštář, peřinu, potažmo místo na posteli. A taky vám nikdo nepřelehne ruku, nebude chrápat do ucha a nutit vás k sexu. Můžete si svůj spánkový rituál rozvrhnout podle vlastních pravidel. S plyšovými medvědy, chipsy i zmrzlinou.

2. Konečně se můžete oblékat do těch nejšílenějších modelů a vytvářet si na obličeji makeupová zvěrstva. Nemusíte brát ohledy na to, že váš kluk nemá rád podpatky nebo mu v rudé rtěnce připadáte zbytečně moc vyzývavá. Nemusíte brát ohledy vůbec na nic.

3. Zase se můžete těšit na slastný pocit prvotní zamilovanosti, který na vás čeká. I když nevíte kdy a jak, on určitě přijde. A bude nádherný!

4. Svůj čas si můžete pohodlně rozdělit mezi lakování nehtů, telefonování s kámoškou a sjíždění blbých seriálů, aniž byste se musela obávat poznámek na téma, že je večer fotbal a že byste měla uvařit něco k večeři.

5. Úplně klidně si můžete nechat narůst bobra i chlupy na nohou a počkat až do léta. Aspoň vám teď bude teplo.

6. Svůdné a sexy prádlo můžete opět vyměnit za pohodlné žmolkaté bombarďáky. Taky cítíte tu úlevu ve slabinách?!

7. Můžete konečně dělat všechno, na co jste neměla čas. A tím všechno nemyslíme zrovna kurzy francouzštiny, ale třeba navlékání korálků, vyšívání nebo dalších třicet tisíc milých kravin, které by on stejně nikdy nedocenil.

8. Můžete si pořídit kočku. Byl na ni přece alergický!

9. Nemusíte se bát, že vám někdo sní poslední jogurt, kostičku čokolády nebo dopotřebuje šampon. Všechno je jen a jen vaše. Jupííí!

10. Už žádné přetvářky a návštěvy u tchyně. Žádné rozhovory o tom, jestli umíte lépe svíčkovou nebo rajskou. Čas čínských polévek je tu!

11. Vzpomínáte, jak se vám onehdá líbil ten týpek na baru? Zjistěte, jestli je ještě k mání. Za pusu ani sex nic nedáte. Teď na sebe musíte být prostě hodná!

12. Všechno, co končí, s sebou přináší vidinu toho, že něco nového začíná. A to je prostě skvělý pocit! Těšte se na jaro…