Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

11 zajímavostí k filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Štáb ohrožovali skuteční piráti

Zdroj: Walt Disney Pictures
+ Dalších 6 fotografií
zajímavosti
Piráti z Karibiku v čele s obávaným Jackem Sparrowem jsou klasika, kterou má ráda snad každá generace. Druhý díl Truhla mrtvého muže přináší opět dobrodružství, které hlavní hrdiny zavede k Bludnému Holanďanovi a Davymu Jonesovi. Co jste ale o snímku možná nevěděli?

Dobrodružství Jacka Sparrowa pokračuje. Zlomené prokletí Černé perly je dávno za ním, ale tentokrát bude mazaný pirát čelit se svou posádkou něčemu, o čem se jim možná ani ve snu nezdálo. Jack se totiž upsal krví děsivému Davymu Jonesovi, kapitánovi lodě Bludný Holanďan. A Sparrow samozřejmě nechce navždy sloužit obávanému vládci hlubin oceánu.

Na scéně se znovu objeví i Will Turner, který musí přerušit svatební plány s Elizabeth Swann a vyrazit Jackovi na pomoc. A potká se s někým jemu velmi blízkým. Ve hře je také dávná legenda o Truhle mrtvého muže. Kdo ji najde, bude moci ovládnout Davyho Jonese a celého Bludného Holanďana. V Karibiku bude opět živo.

S každým filmem přichází řada zajímavostí a my vám představíme 11 z nich. Například, když Jack Sparrow, kterého hrál Johnny Depp, sletěl ze schodů, jeho drahocenná lahev plná hlíny ale zůstala celá. Vyskočil proto na nohy a začal se Davymu Jonesovi posmívat. Ne všechny drzé urážky, které k herci Depp vyslal, byly ve scénáři. Svůj bujarý taneček s flaškou Depp improvizoval sám a překvapení ostatních členů posádky proto nebylo tak úplně hrané.

Další zajímavosti najdete v galerii.

Související články

Další články