Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

11 děsivých věcí, které dělají muži v domácnosti a ženy se z toho jednoho dne musí zaručeně zbláznit!

Jo, vlastně vás máme docela rádi, ale život s vámi je fakt občas peklo!
Zdroj: archiv

Mít doma chlapa je častokrát mnohem náročnější než vychovávat adoptovaná trojčata z Ugandy, chovat zebru v obýváku nebo pěstovat bonsaje ve skříni. Muži se nedají předat chůvě, zavřít do klece ani přesadit do truhlíku. Musíte je jen tolerovat, neustále se je snažit vychovávat a taktně i netaktně jim naznačovat, že něco se nedělá a něco jiného se pro změnu zase dělat musí. Tohle je 11 strašných věcí, kterých se muži doma dopouštějí a ženy z nich kvetou!

1) Pořád všude zhasínají. Jejich obsese šetřit elektřinou je totálně na zabití. A vrcholem jsou nevzhledné úsporné žárovky, které se nažhavují asi půl hodiny.

2) Mají pořád plné kapsy. Když jim omylem hodíte kalhoty do pračky a nevyndáte předtím obsah jejich útrob, hrozí, že se vám sekne buben. O žmolcích z papírových kapesníků nemluvě!

3) Strašně drobí. Kolem sebe i pod sebe. A je jedno, jestli je to rohlík nebo jogurt. Často nadrobí i to, co se drobit nedá!

4) Nestrefují se! Chápeme, že to musí být náročné trefovat se z výšky do tak malého prostoru, jako je záchodová mísa, ale když nejsem střelec, tak si k tomu prostě sednu. Kdo má pořád vytírat tu spoušť kolem záchodové mísy!?

5) Pořád něco ochutnávají. Chodí jako mlsní kocouři kolem sporáku a ochutnávají všechno, co jim neodstraníte z dohledu. Takže se dost snadno stane, že máte připravené pohoštění pro návštěvu, ale váš drahý tak dlouho ochutnával, jestli se vám to povedlo, že můžete začít připravovat znovu.

6) Pořád něco sbírají a zabírají tím veškerý úložný prostor. Ať už jde o vinylové desky, modýlky letadel nebo PlayStation, ať si to odvezou radši k rodičům!

7) Nesnášejí, když něco někam přemístíme. Jsou obsesivně posedlí tím, že sůl se dává vždy na jednu stranu. Když náhodou změníte systém, zhroutí se z toho.

8) Když zrovna chcete prát bílé prádlo, hodí vám do pračky dvě černá trika.

9) Pořád tvrdí, že něco spraví, ale nikdy se to nestane. Takže pokud váháte s tím, jestli zavolat hodinového manžela zítra nebo za týden, neváhejte a volejte okamžitě!

10) Nechávají po sobě vousy v umyvadle a myslí si, že je díky tomu pochválíme za to, že se oholili!

11) I když se tváří jako Ferda Mravenec – práce všeho druhu, ve výsledku se většinou dočkáme výkonu a la brouk Pytlík… „Všechno znám, všechno spravím, od všeho mám klíče, ale dříví neštípu, protože se bojím o prsty.“

Související články

Další články