Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

10× orgasmus a pokaždé jinak!

Jak to máte ráda vy?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Za cíl v sexu se v ideálním případě považuje orgasmus. Ne každý ho dosahuje snadno, a tak ho nelze brát za automatický. Znáte ovšem typy orgasmů, které mohou zažít ženy?

Ženy dosahují orgasmu většinou mnohem složitěji než muži, zato mají hned několik druhů tohoto slastného pocitu. Znáte všech 10 typů ženských orgasmů? Který z nich prožíváte nejčastěji? Zde je máte všechny pěkně pohromadě, schválně jestli jste už zažila všechny…

1. KLITORIÁLNÍ

Tak tento typ orgasmu se dosahuje nejčastěji a nejsnadněji. Získá se pouhou stimulací poštěváčku, a tak si ho často a rády ženy způsobují samy.

2. VAGINÁLNÍ

Tento typ je už méně dosažitelný, ovšem nejde zas o nějaký tajemný typ. Jde zde o stimulaci uvnitř v pochvě a dráždění bodu G. Ženy k tomuto typu většinou dospějí časem, ale určitě ho poznají, je totiž velmi intenzivní.

3. KOMBINOVANÝ

Kdo by to byl řekl, že orgasmus může být naráz klitoriální i vaginální. Ano, jde opravdu o chvíle tréninku, ovšem pokud ho dosáhnete, uspokojení bude až ohromující. Celá pochva se dostane do křeče a slast se rozlije do celého těla.

4. MOKRÝ

Vyvolené ženy mohou zažít něco, čemu se říká ženská ejakulace. Jde o vystříknutí sekretu z pochvy. Setkat se s ním můžeme v nejrůznějších pornech, ovšem nejde o zas tak klasický typ ženského orgasmu. Není tedy nic zvláštního, že ho spousta z nás prostě nezažije.

5. BEZ DOTYKU

Tohoto typu se snaží dosáhnout lidé bohémského zaměření, které věří, že sex je mnohem víc než jen fyzická potřeba. Pomoci nám k takovému orgasmu můžou různé rituály nebo magická síla tantry.

6. ANÁLNÍ

Málokterá žena si anál zamiluje, ovšem existuje procento žen, které tento typ sexu upřednostňují před stimulací pochvy. Ženy, kterým se líbí anál, a tedy stimulace jejich konečníku zevnitř, se s análním orgasmem jistě setkaly.

7. ORÁLNÍ

Tento orgasmus je velmi častý a ženy ho milují. Vůbec orál patří k nejoblíbenějšímu druhu předehry jak u žen, tak u mužů. Pokud máte tedy doma muže se šikovným jazýčkem, dopřejte si orál tak často, jak jen můžete.

8. PRSNÍ

Citlivost ženských prsou je známá, a tak není divu, že laskání bradavek dělá divy. Ty nejvášnivější z nás dokonce dovede až k samotnému vyvrcholení. Vyzkoušejte tedy s partnerem citlivost vašich bradavek.

9. VÍCENÁSOBNÝ

Jde o orgasmus, kdy po dosažení slasti nastává klidová fáze a po opakované stimulaci se opět dostáváme do slasti. Tento typ orgasmu si ovšem ženy dokážou mnohem líp přivodit samy při masturbaci. Nejčastěji se opakuje právě klitoriální orgasmus.

10. POSTUPNÝ

Jde o orgasmus velmi těžko dosažitelný. Jedná se o to, že s každým dalším orgasmem cítíme větší a větší slast. Ženám většinou po vyvrcholení sexuální chuť klesá, a tak je potřeba začít od začátku další předehrou. Pokud je muž ovšem šikovný, stojí za to počkat si na další příval slasti.

Související články

Další články