Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

100 stehů na obličeji! Brutální video ukazuje, jak krásku zmlátila parta rozzuřených dámiček

+ Další 2 fotografie
Pozor, tohle video opravdu není pro citlivé povahy. Ekvádorskou modelku Angii Silvu zmlátila na ulici skupina žen. Jaký měly dámy motiv? To zatím nikdo neví. Dívce šlo o život. Ve tváři má 100 stehů a čeká ji několik plastických operací.

Angie chtěla s manželem prožít romantický večer, tak si v městě Santiago de Guayaquil zašli na večeři.

Jenže když se vraceli domů, tak je napadla partička rozzuřených lidí. Zřejmě opilé dámičky povalily Angii na zem a kopaly do ní.

Manžel jí chtěl jít na pomoc, ale toho si do parády vzali přátelé rozzuřených bestií.

„Moje manželka utíkala, ale uklouzla a spadla, snažil jsem se ji chránit, ale ti muži mi řekli, ať se do toho nepletu, že to není moje starost,“ řekl ekvádorským novinářům šokovaný manžel.

Kriminalisté zatím netuší, proč byla žena napadena. Neznají motiv. Je možné, že všechny ženy se znaly z modelingového prostředí a motivem byla závist a ženská řevnivost.

Každopádně Angie má ve tváři 100 stehů a čeká ji série náročných plastických operací. Její tvář už nikdy nebude tak krásná, jako byla před šíleným útokem.

Mohlo by vás zajímat

Další články