Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

10 zážitků, po kterých jsme kdysi totálně šíleli a dnes se za to stydíme

Také jste to uměli rozbalit?
Bylo to kdysi dávno. Prezidentem byl Václav Havel, o globálním oteplování jsme věděli asi tolik jako o stopách v písku na Venuši, nebyl žádný Facebook, žádný chat a vůbec internet byl cizí slovo. V těch dávných dobách jsme trávili svůj volný čas poněkud jinak, než to děláme dnes Tohle je 10 akcí, po kterých jsme kdysi prahli a byli jsme schopni obětovat za ně půlroční kapesné.

1) Koncert Lunetic

Když kluci přijeli na turné do okresního kulturáku, vstupenky byly vyprodané měsíc dopředu.

2) Diskotéka s Veronou

Pamatujete si, jak začínala tahle zpěvačka? No, my bohužel jo. A bohužel jsme na ni taky párkrát byli, i když jsme našim řekli, že spíme u kámošky.

3) Cirkus

Vidět opelichané lvy a naštvané opice nás snad nemohlo bavit nikdy. Ale peníze jsme na tenhle „zážitek“ z rodičů stejně tahali.

4) Projížďka na poníkovi

Sednout si na poníka a nechat se za uzdu vozit kolem náměstí nebo zoologické zahrady, to byl opravdu prvotřídní zážitek. A vůbec, nevíte, kam se všichni poníci poděli?!

5) Pouť

Sice se nám chtělo z horské dráhy zvracet a řetízkáč i autodrom nás brutálně stresovaly, ale museli jsme tam být. Kvůli zážitkům! Dnes bychom se tam leda vyfotili a dali si „superzážitkovou“ fotku na Facebook.

6) Diskodrom

Většina hezkých spolužaček tancovala v nějaké taneční skupině, takže tohle byla taková nepsaná každoroční povinnost. A kdy jindy byl důvod vzít si triko nad pupík?

7) Kotel na hokeji

Nejlepší příležitost k seznamování se. Holky, které sbalily hokejku přímo po zápase, měly vyhráno. Sice chvíli trvalo, než si to vyseděly, ale výsledek stál za to. Kluci se zas rádi předváděli v kotli a pořvávali na roztleskávačky. Kolorit doby, i když zápas jako takový vlastně nikoho nezajímal.

8) Pseudopunkáčské koncerty

Na tohle se pamatuje antidiskotéková sorta lidí, tedy ti, kteří měli sicherheitsky všude. I v uších. Na legendárních koncertech v sokolovně jsme míchali všechno, co nám přišlo pod ruku, kouřili startky bez filtru, líbali se se všemi v dosahu deseti metrů a pogovali až do rána.

9) Muzikály

Když se s muzikály všeho druhu roztrhl pytel, prahli jsme po nich jak slepice po flusu. Ještě že už je jejich zlatá éra na ústupu. Kultuře totiž byly prospěšné podobným způsobem jako hudební počiny Marie Pojkarové a Bohuše Matuše (44).

10) Plesy všeho druhu

Vymetali jsme maturáky, hasičské plesy, myslivecké plesy i výroční plesy. Byl to skvělý důvod beztrestně a kulturně se opít, sblížit se s opačným pohlavím a skrývat to za roušku smysluplného využití tanečních kurzů. Tohle je jedna z mála tradic, kterou jsme si uchovali až do dneška.

Mohlo by vás zajímat

Další články