Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 věcí, na které si dát pozor, když jdete do trojky aneb Jak si to správně užít

Fantazii se meze nekladou, nebojte se si vaši party ve třech pořádně
okořenit!
Zdroj: facebook
Trojka. Může se jevit jako dobrý nápad, jak si ozvláštnit sexuální život, ať už jste v partnerském vztahu, nebo ne. Jenže existují jistá pravidla, která byste měli dodržovat, pokud nechcete, aby se vám vaše dobrodružství tak trochu zvrhlo. Pokud těchto deset rad dodržíte, máte slušně našlápnuto na kvalitní sexuální dobrodružství.

1. Sebevědomí

Pokud trpíte nízkým sebevědomím a žárlíte, přizvání třetí osoby na lože není dobrý nápad. V dané situaci se to pravděpodobně projeví a vy se ztrapníte. Berte to jako hru, ne jako soutěž. Pokud se nenecháte převálcovat vlastními city, můžete docílit kvalitního a uspokojivého zážitku.

2. Třetí neznámý

Třetí do party by měl být pravděpodobně člověk, kterého nejlépe vůbec neznáte, pokud si vyberete člověka vám blízkého, mohou se stát dvě věci, někomu z vás to vůbec nepůjde nebo vám to naopak půjde až moc dobře a docílíte tak ukončení přátelství. Navíc záhadný cizinec či cizinka mohou akci pěkně opepřit.

3. Žádné nadržování

Tři od přírody netvoří pár, takže logicky jeden přebývá. Buďte tedy féroví a rozdělte si role rovnoměrně. Nikdo by neměl zůstat ani na okamžik na ocet, pokud se vyloženě nechce chvíli dívat. Všichni si zaslouží svou porci zábavy.

4. Všichni si jsou rovni

Pokud jste tak trochu baculka a přivedete si na pomoc úplnou modelku nebo naopak váš partner není dostatečně plně vyvinut a vy si pozvete borce, jehož nářadí bude vypadat, jako by se narodil vedle atomové elektrárny, pravděpodobně vždy dojde ke zranění něčích citů. Mějte na paměti, že jsme si rovni před bohem i při trojce!

5. Citová nedotknutelnost

Za žádných okolností se nesmíte ani vy, ani váš partner citově zaplést s třetí osobou. Pokud do trojky nejdete s partnerem, ale všichni tři jste volní a svolní, platí ovšem stejné pravidlo. Jde tu o sex. Dva mohou dělat lásku, tři nikoliv!

6. Bacha na stejné pohlaví

Pokud si během vašeho postelového večírku všimnete, že si váš partner či partnerka užívají hrátky se stejným pohlavím trochu více, než by měli, možná tu něco nehraje.

7. Chraňte se

Jak se říká, nikdy nevíte. Kondom je jistotou, která v 98 procentech nezklame. Nebudeme si tu přece hrát na hrdiny.

8. Opakování není matkou moudrosti

Pokud po vás partner tuto party vyžaduje častěji, než by vám bylo příjemné, a pokaždé s jinou osobou, měli byste se zamyslet, jestli se nám sem tak trochu nevetřela kamarádka promiskuita, která se skrývá pod rouškou hromadného uspokojení.

9. Buďte vstřícní ke třetí osobě

Vašeho partnera už možná dokonale znáte. Víte, jak na něho, a on ví, jak na vás. Ten třetí to tak ale mít nemusí, a tak nebuďte malicherní a nebojte se mu ukázat směr. Nebude si připadat jako třetí kolo u vozu a vy trochu uvolníte atmosféru.

10. Fantazii se meze nekladou

Pokud je trojka něco, co neděláte standardně dvakrát do týdne, nebojte se si to pořádně užít. Vyzkoušejte, na co máte chuť, a pořádně si to okořeňte.

Související články

Další články