Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

10 věcí, které dostanou do postele každou holku

Není na světě muž, který by nechtěl mít sex na prvním rande, když se mu dívka líbí. K tomu je potřeba umět akorát dobře komunikovat, jelikož jak známo, holky slyší hlavně na slova. Přinášíme vám deset vět, které když řeknete kočičce na prvním rande, ihned vám hupsne do postele.

1. „Máš nový účes? Byla jsi u kadeřníka? Vypadáš skvěle." Pochvalte jí cokoliv, účes, šaty, nový nos… hlavně dejte najevo, že jste poznali rozdíl, svědčí to o faktu, že jste vnímavý a věnujete své dámě dostatečnou pozornost.

2. „Jak se má maminka?“ Zeptejte se, jak se má její nemocná babička, maminka nebo pejsek Čenda. Je úplně jedno, že vás to nezajímá, ji bude zajímat, že se zajímáte.

3. „Chceš vidět fotku s mojí neteří?“ Vytaste na ni jakoukoliv fotku s malým dítětem, miminkem, štěnětem, zlatou rybkou Oskarem a zaručeně jí utrhnete rodidla dříve, než jste měli v plánu.

4. „Na tuhle schůzku jsem se těšil celý týden.“ Nevadí, že jste si na rande vzpomněl včera večer a jenom kvůli elektronickému diáři, který vám to připomněl. Dejte jí najevo, že na ni myslíte, i když nejste spolu.

5. „Máš skvělý smysl pro humor. Umíš se zasmát sama sobě.“ Pokud je na tomto tvrzení jen trochu pravdy, použijte ho. Nic vám neusnadní cestu k ní do ložnice jako fakt, že oceňujete nejen její zevnějšek.

6. „Jsem teď delší dobu sám bez vážného vztahu.“ Věřte, že není nic lepšího, než když žena zjistí, že máte svou milostnou minulost vyřešenou. Je úplně jedno, že jste na toaletě ještě před pěti minutami odepisovali bývalé přítelkyni.

7. „S maminkou se vídám tak dvakrát do roka, žije hodně daleko.“ Vaše šance rozhodně velice narostou, pokud drahá zjistí, že má volné pole působnosti, co se týče vaší domácnosti i vašeho srdce, a nezaclání jí hrozba v podobě tchyně, která si bude svého kloučka střežit jako oko v hlavě.

8. „Příští týden je u nás firemní večírek, nechceš jít se mnou?“ Je úplně jedno, že to udělat nechcete, vždycky se můžete vymluvit na to, že pozvánka platí pouze pro zaměstnance, bez doprovodu. Důležité je, že má pocit, že s ní počítáte do budoucna.

9. „Nech to, já platím.“ Ano, pánové, stále by tato věta měla být samozřejmostí i v dnešním světě emancipace žen. Vypovídá to o tom, jestli nejste úplný hulvát.

10. „Byl to skvělý večer, moc jsem si to užil. Už se těším na příště.“ Doprovoďte ji až ke dveřím, a pokud jste četli tento návod k použití a jste alespoň trochu použitelní, máte vyhráno a gratulujeme, vaše dáma vás určitě pozve nahoru.

Mohlo by vás zajímat

Další články