Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

10 věcí, co nás štvou na cizincích! Jsou to hluční nevychovanci a navíc vypadají jako homosexuálové!

Cizinci se pletou pod nohama v metru, na přechodu, prostě všude! A vůbec
neznají slovo excuse me!

Turisté jsou normální lidé, kteří se přišli podívat na naši krásnou Českou republiku a rozhodně proti nim nic nemáme. Ale jsou občas chvíle, kdy bychom je všechny naložili do jedné rakety a vypálili na Měsíc.

Tady máte kompilaci 10 věcí, co nás nejvíce štvou a rozhodně se v některé z nich najdete!

1. Jsou prostě VŠUDE

Jestli jste z Prahy, tak to moc dobře znáte. Cizinci jsou prostě všude a svojí přítomnost dávají pořádně najevo. V metru se vám pletou pod nohama, o centru ani nemluvě, a když si chcete jít večer zapařit do centra, musíte počítat s tím, že 90 % účastníků budou otravní cizinci.

2. Jsou to slizouni a úchyláci

Jiný kraj, jiný mrav. O Češích se sice říká, že jsou jeden z nejvíc konzervativních národů, ale co je moc, to je moc. Na jakoukoliv holku hned obdivně popiskují nebo se k ní vůbec nezdráhají vtírat, až hanba. Pravděpodobně nerozumějí, co znamená slovo NO.

3. Neumějí se chovat v cizí zemi

Jsou hluční, vulgární a ničí naše krásné Česko. Vůbec jim není blbé řvát na celou tramvaj nebo metro, i když ostatní je zpražují nenávistnými pohledy. Oni to prostě považují za normální rozhovor. V noci ruší večerní klid, když pořvávají prasárny na kolemjdoucí holky. A když se jim zachce, rozbijou zastávku nebo ukradnou lamu.

4. Jezdí načerno

Opravdu je tak těžké si koupit v automatu jízdenku, když by to s prominutím zvládla i mentálně postižená opice? Nebo si prostě jen myslí, že v České republice se jezdí zadarmo?

5. Vypadají jako buzíci

Určitě jste takové individuály někdy potkali. Vypadají jako skupinka metrosexuálů, což nejspíš asi jsou, a pravděpodobně si myslí, že na to sbalí co nejvíc pěkných Češek. Ale neví jedno tajemství. Muži, kteří vypadají jako homosexuálové (nic proti nim samozřejmě), nejsou pro ženy přitažliví, tečka!

6. Myslí si, že když mluví anglicky, že jim každá holka dá

Tak k tomuto není asi nutno nic dodávat. Každá holka se nevyspí s cizincem, co na ni promluví anglicky a zatřepe jí stoeurovou bankovkou před očima.

7. Cpou nám pod nos jejich burberry šálu

Ano, nezbytná výbava cizokrajných návštěvníků. Bez burberry šály ani ránu! (samozřejmě, redakce pouze závidí, že si ji na rozdíl od nás, Čechů, můžou dovolit)

8. Zas tolik peněz tady neutrácejí

Toto se týká spíš nenáviděných mladých Dánů, kteří sem jezdí každoročně chlastat. Někteří aktivisté, kterým tihle zloduši nevadí, oponují tím, že tady utratí hodně peněz. Což neutratí ani omylem. Jezdí sem na speciální akce, kdy zaplatí pětistovku a v každém baru dostanou zdarma drink. To je tedy kauf, to jo.

9. Zvyšují kriminalitu

Všimli jste si, že spousta znásilnění, která se tady stanou, má na svědomí muž s ukrajinským nebo ruským přízvukem?

10. Lžou o tom, odkud pocházejí

Najdou se takoví experti, kteří vám budou tvrdit, že pocházejí z New Yorku, i když jejich přízvuk jasně vypovídá maximálně o vesničce o sto obyvatelích na kraji Anglie.

Související články

Další články