Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 úplně prvních fotek slavných modelek: Heidi Klum a Gisele Bündchen vypadaly jako lolitky!

Heidi Klum v trochu děsivé kampani. Gisele už vypadá mnohem lépe.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Požadavky fotografů a módních návrhářů jsou pořád stejné - chtějí ty nejmladší a nejhubenější holky. Nejlépe takové, které nemají žádné ženské tvary a jsou ploché jako prkno. O zadku nesmí být ani řeč. Proto si vybírají už z řad mladinkých puberťaček. Která z následujících krásek začala fotit jako první?

Představte si, že taková Cara Delevigne nafotila svoji kampaň už v deseti letech! Vybral si ji tenkrát italský Vogue a v galerii najdete, jak se už tenkrát uměla ksichtit.

To taková Miranda Kerr se na obálce časopisu ukázala v pouhých 14 letech. Vydavatelé se setkali s kritikou, že podporují dětskou pornografii.

Heidi Klum nastoupila před objektiv těsně před dvacítkou a ani ji nevyděsilo, že musí fotit s podivnými panenkami a obřím plyšákem. Trochu děsivé.

Tyra Banks se poprvé objevila na obálce časopisu v 16 letech a od té doby dlouhé roky ovládala všechna světová mola. Zářila hlavně jako modelka spodního prádla.

Nejlépe placenou modelku světa Gisele Bündchen prý objevili v nákupním centru, když se zrovna ládovala burgerem. Ze zapadlého fast foodu rychle putovala na titulní stránky časopisů a v šestnácti letech už byla hvězdou. Dodnes si vydělává nejvíc ze všech svých kolegyň. Přehlídky pověsila na hřebík a dnes tu a tam fotí kampaně. Stejně se o ni všechny značky perou!

Související články

Další články