Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

10 tragických ženských omylů, které nejsou sexy za žádných okolností!

Krása, až nás rozbolely oči!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

My ženy to máme ohromně těžké. Prakticky celý život stojíme tváří v tvář obrovské konkurenci mladších a krásnějších žen a kritickému drobnohledu mužů. Není proto divu, že ač to velká část z nás nepřizná, na vzhledu nám opravdu záleží a děláme všechno pro to, abychom samy sebe reprezentovaly co možná nejlépe. Jenže čas od času se bohužel necháme vtáhnout do podivného „módního“ víru, který našemu sex-appealu moc neprospívá. Tohle je 10 věcí, o kterých se mylně domníváme, že jsou sexy, ale opak je pravdou!

1) Tanga

Nikdo nikdy dosud neobjasnil záhadu, co by mělo být sexy na pruhu látky zaříznutém mezi půlkami. A už vůbec nevíme, kde se vzala zhoubná estetika čumících tangáčů z kalhot!

2) Solárkové opálení

Vůbec nejhorší možná kombinace na světě jsou peroxidové vlasy, světle růžová rtěnka a kůže barvy čerstvě utrženého pomeranče.

3) Umělé nehty

Připadá vám něco sexy na umělé hmotě nalepené na vlastních nehtech? A myslíte si, že mužům se to líbit má?

4) „Nasrávačky“

Je to opravdový hit. Pohodlný a asexuální. Pokud chcete zdůraznit svůj bambulatý zadek, nemohla jste si vybrat lépe.

5) Minisukně

Tuhle část oblečení si mohou dovolit jen ženy, jejichž spodní partie jsou naprosto dokonalé! A tím samozřejmě nemyslíme jen čerstvě oholené chlupy, ale také absenci celulitidy, křečových žil, modřin a podobně. Pokud tahle kritéria nesplňujete, neděste své okolí!

6) Umělé řasy

Řasy à la muší nožky kolem očí, které vypadají uměleji než vlasy pravé Barbie od Mattela, by měli zakázat. A pokud má některá z žen pocit, že to vypadá přirozeně, tak bychom ji rádi vyvedli z omylu.

7) Elasťáky

Tady by ženy měly být podobně sebekritické jako v případě minisukní a kraťásků. Nohy jako dva podstavce obalené v kusu přilnavé látky mohou vzbudit dobrý dojem leda na hodině aerobiku.

8) Dva culíky

Máte asi pocit, že jste „diblíci“ a je to roztomilé. Ne, není. Tedy pokud vám už bylo 6.

9) Tetování nad zadkem

Tak tady snad netřeba komentáře. Která z nás je touto ostudou poznamenaná, bude už navěky nosit kalhoty s vysokým pasem.

10) Prodloužené vlasy

Muž, který chtěl své milované s láskou prohrábnout její bujnou kštici, ale zasekl se o podivné svorky nebo gumičky, bude mít celoživotní trauma z dlouhých vlasů!

Související články

Další články