Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

10 slavných mužů, kteří mají sexappealu na rozdávání: Přemíra testosteronu znamená plešatou hlavu!

Dwayne Johnson a Bruce Willis patří mezi hollywoodské drsňáky.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Říká se, že čím víc maskulinní typ s přemírou testosteronu, tím víc toho chybí na hlavě. Zrovna tyhle hvězdy sportovního světa a stříbrného plátna by mohly vyprávět. Akční hrdinové, kteří jsou nejlépe placení, se vyznačují právě kolenem na hlavě.

Holá hlava značí pořádnou drsnost a odvahu, takže pro muže jsou vzorem a ženy po nich prahnou, i když ve výzkumech dost často uvádějí jako požadavek na partnera vlasy. Takový Bruce Willis je sexsymbolem i v osmapadesáti letech. A kdo viděl ještě jeho vlasatou podobu, tomu to přijde nejen neuvěřitelné, ale i neatraktivní.

Ve sportu se ale pořádně zabijácký zjev s přeleštěnou kůži uplatní daleko více. Krutopřísně vypadá třeba slavný fotbalový rozhodčí Pierluigi Collina (53), který si na imagi tvrďáka a absolutně nekompromisního muže postavil kariéru, přičemž lidé z jeho okolí říkají, že je to velmi jemný muž.

Zpěváci zase loví na pleš nejvyhlášenější krasavice, Seal (50) prožil několikáté manželství s modelkou Heidi Klum, rapper a producent Pitbull (32) zase nenechá jedinou sukni na pokoji a ony nenechají jeho.

Takže jestli vám pomalou začíná řídnout porost, nebojte se strojku a vezměte to na hladko. Budete vypadat rozhodně víc mužně než s trapnou snahou zakrýt díry v plotě.

Související články

Další články