Nejste už žádná lolitka, na nájem si vyděláte sama, a přesto v sobě máte trochu dívčího kouzla?

Pokud vám je něco mezi 25 a 30 lety, není divu, že po vás muži šílí! Užívejte si to, co to jde, protože za pár let může být všechno trochu jinak.

Tohle je 10 důvodů, proč jim v noci nedáte spát.

1) Víte, co chcete. A taky víte, proč nechcete těch několik desítek (stovek nebo tisíců) zoufalců, kteří každý večer vzdychají (a nejen to) u vašich facebookových fotek. Čím víc je odmítáte, tím vyšší piedestal si pod vámi staví.

2) Máte na výběr z nekonečného množství možností. Buď se zítra vdáte a porodíte svému milému dva syny, nebo ještě pojedete na rok na Srí Lanku sbírat mušle a užívat si exotiky. Anebo ani jedno, protože cokoliv uděláte, bude to jedině vaše rozhodnutí. A teď ještě máte čas i na ta špatná.

3) Víte, jaké barvy vám sluší, v čem máte dobrou postavu a jak se máte tvářit na fotkách. Stálo vás to sice léta dřiny a odříkání, ale výsledek stojí za to. Fakt, že i voděodolná řasenka se při určitých aktivitách rozmaže, vás tudíž nepřekvapí.

4) Pokud ještě nejste vdaná nebo nemáte děti, užíváte si pravděpodobně své finanční nezávislosti. Konečně si můžete zajít k holiči i na pedikúru v jednom měsíci! Třikrát hurá!

5) Sex pro vás není jen povinností, kterou byste musela vyjadřovat lásku a náklonnost svému klukovi, aby nezačal náhodou chodit s vaší vyspělejší kamarádkou. Víte, že v sexu je ukryté kouzlo především pro vás samotnou. Víte, co máte ráda, a umíte si o to říct.

6) Pořád můžete říkat, že je vám dvacet a kus. Pro většinu populace jste tudíž ještě „holka“. Po třicítce budete „ženská“. To není žádný handicap, ba naopak, ale zatím se na to můžete jen těšit…

7) Jelikož už máte jasnou představu sama o sobě, máte ji pravděpodobně i o svém partnerovi. Víte, že jen kytara chlapa nedělá, a proto se nezblázníte z každého trsátka, které vám spadne za výstřih.

8) Umíte rozlišovat důležité věci od těch méně důležitých. Prázdné hovory si tudíž raději necháte na dobu, kdy pro vás čas bude relativní.

9) Ze svých nároků už neslevujete. Od svých osmnácti jste toho stačila vyzkoušet víc než dost. Teď vás víc než kvantita zajímá kvalita. A to v každém ohledu!

10) Pokud tento článek čte muž, pravděpodobně si vybaví minimálně 10 takových holek ze svého okolí, ze kterých mu právě ukápla slina a ztvrdl poklopec.