Tetování zažilo v Česku po pádu komunismu veliký rozmach. Obrázky na tělech začaly přibývat obrovskou rychlostí a začalo vznikat velké množství salónů, kde vám tělo tatéři odborně ozdobí. Tomuto kultu podlehly i mnohé české celebrity.

Mezi nejznámější potetovance patří asi umělec Vladimír Franz (53). Neúspěšný kandidát si získal v boji o prezidentské křeslo velké množství fanoušků, i když na postup do finálové dvojky to už nestačilo. Jeho politické ambice ho ale díky „barevnému“ vzezření proslavily i po celém světě.

Zpěvákovi Sámeru Issovi (27) na těle jednou za čas přibude nějaký ten nový obrázek, kterým se rád pochlubí.

Dost značnou část těla má vyzdobenou i hudebník Václav Noid Bárta (32). Kde všude je ale Vašek potetovaný, ví jen tři známé ženy – Lucie Bílá (47), Eliška Bučková (23) a Gábina Dvořáková (24).

Čerstvým ozdobením vnitřní části levé paže překvapil Leoš Mareš (36). V Las Vegas si nechal vytetovat ambigram – slovo, které se z jedné strany čte jako Love, směrem vzhůru nohama je pak vidět slovo Lost.

V českém šoubyznysu se najdou i ženy, které si svá těla nechaly ozdobit. Podívejte se do naší galerie a napište nám do diskuze pod článkem, jestli vlastníte nějaké tetování a které hvězdné tetování se vám líbí.