Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

10 nejvtipnějších dětských účesů: Nosí vaše dítě něco podobného?

„Stegosaurus“
+ Dalších 6 fotografií

Je všeobecně známo, že mnohým dětem rostou vlasy dosti divoce – především těm úplně malým. Ovšem natolik extrémní účesy, jaké mají batolata na těchto snímcích, se opravdu jen tak nevidí.

Blogerka Ilana Wiles se proslavila mj. pořádáním nejrůznějších fotografických soutěží. Tentokrát měli rodiče posílat snímky těch nejvtipnějších účesů, které se jim na hlavách svých ratolestí podařilo vykouzlit.

A aby to celé bylo ještě zábavnější, nejpovedenějším fotkám Ilana dala názvy jako „Elvis“, „Stegosaurus“ nebo třeba „Splašený hřeben“. Proč, na to už jistě přijdete sami. Mimochodem, podobným účesem se může pochlubit i Ilanina šestiměsíční dcerka – ta však tentokrát byla ze zápolení vyňata.

„Ráda vymýšlím soutěže, při kterých se nikdo necítí špatně. Už jsme hledali například nejvíc zlé dítě, které udělá největší nepořádek pomocí svého narozeninového dortu. Pokud jako rodič prohrajete v soutěži o nejvíc zlé dítě, nebudete se kvůli tomu určitě rozčilovat… Jde jen o to dobře se pobavit a ukázat, že máme smysl pro humor,“ říká Ilana.

Mohlo by vás zajímat

Další články