Jak dát svým přátelům a rodině najevo, že už nebudete dva nebo čtyři? Že si pečlivě plníte své mateřské povinnosti a roste ve vás nový život? Vystrčit obrovský pupek ven z kalhot se dneska už nenosí a hlavně to i většina lidí považuje za nevkusné.

Naopak vtipnost a nápaditost dělá z oznamování těhotenství daleko větší zábavu, stačí jen být trochu kreativní. A dokonce k tomu ani nemusíte používat svůj ultrazvuk a vystavovat na Facebooku, aby to všem došlo.

Zajímavých fotek originálních rodičů jsou spousty, tady jsme ale vybrali deset nejzajímavějších, které měly úspěchy na sociálních sítích a staly se inspiracemi pro další matky, které ráno zvracejí do záchodu, a přesto si užívají nejkrásnější období života.

Někdy to jde dokonce oznámit i beze slov. Stačí k tomu jen zavírací špendlíky nebo dva pytle s ledem. Což mimochodem považujeme za nepřekonatelnou fotku. Je to tak jednoduché, primitivní, velmi vtipné, a přesto si říkáte, že sami byste na takovou blbost nepřišli. A přitom jaký to udělalo dojem!