Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 nejlepších seznamek, které stojí za to vyzkoušet! Jak si vede Tinder?

Milujete veškeré možné appky včetně těch na seznámení? Pak je tenhle přehled přesně pro vás! Od Tinderu po Grindr, máme je tu všechny! Ať už se opravdu chcete seznámit, nebo si podobné aplikace užíváte jen tak z legrace, určitě nejste jediní. Podobné aplikace totiž často mají na tisíce uživatelů, takže se docela dobře může stát, že na nich potkáte své známé, kteří zarputile tvrdí, že je neužívají.

1. Pinkilin

Naprostou jedničkou na trhu je tahle vyšperkovaná appka, která opravdu funguje. Hned po jejím uvedení do provozu se okamžitě uchytila. Růžový vzhled upoutal hlavně ženy a díky GPSce se vám zobrazí pouze materiál, který je v dosahu, čímž byl ve své době revoluční. Téměř okamžitě zaplnil přední příčky všech hodnotících žebříčků. Navíc se jedná o českou záležitost, takže pokud chcete podpořit homemade produkt, směle do toho!

2. Tinder

Na podobném principu je založen Tinder, který vám zobrazí 100 chlapců ve vašem dosahu. Pokud jste mlsná kočka nebo kocour a chcete víc, musíte si ale připlatit. Za plnou verzi, která nabízí až 300 osob ve vašem okolí, jak už to tak bývá, zaplatíte. Novinkou je party mood, který lze nastavit a nalákat tak samečky a samičky na večerní mejdánek, na kterém se snadno seznámíte. Stačí zadat, že večer razíte ven a svět se to o vás hned dozví.

3. Grindr

Má stejné použití jako Tinder, nicméně pro gaye. Pokud zde tedy najdete holky svého kluka, nejen že bude mít co vysvětlovat, ale on bude mít OPRAVDU co vysvětlovat! Je zajímavé, že komunita gayů chápe aplikace jako seznamku na sex. Vlastně většina mužů takhle tyto appky chápe. Jen chudinky ženy si stále naivně myslí, že na nich najdou své spřízněné duše.

4. Badoo

Velmi populární aplikace, která už je ovšem poněkud zastaralá. Bohužel můžete odeslat zprávu jen deseti uživatelům za den. Pokud chcete chatovat neomezeně, musíte si opět co? No připlatit!

5. Beautiful People

Teď to teprve začne být zajímavé. Tahle aplikace seznamuje krásné lidi. Pokud se sem chcete přihlásit, musíte nejprve projít testem. Odešlete svou fotku ke schválení a ostatní uživatelé potom hlasují, jestli mezi ně patříte. Appka pouze pro vyvolené očividně.

6. Luxy

S vaším vysněným protějškem vás spojí láska k luxusním značkám. No, ne nadarmo se říká vrána k vráně sedá. Ovšem zdali tkví souznění duší ve společné lásce k „luxusu“, nebo je to návod, jak si nabrnknout zlatokopku či rádoby bohatého čába, co se na dovolence vyfotil u porshe, je otázkou.

7. Bumble

Stejný princip jako u Tinderu, nicméně první krok zde musí udělat žena. No chlapci, to se načekáte! Kdyby takhle fungovaly všechny seznamky nebo, nedej bože, kdyby to takhle fungovalo v životě, tak by nám asi klesla populace a postupně bychom vyhynuli.

8. Bristlr

To je tedy pořádná hipsteřina! Jste na pořádné knírky nebo plnovous? Prosím, tady jich najdete tolik, že je ani nespočítáte! Je až s podivem, podle jakých charakteristik se dá utvořit aplikace na seznamování. Zdá se, že fantazii se meze nekladou.

9. Happn

Pokud se vám stává, že jedete v tramvaji, usmíváte se na nějakého fešáka, vystoupíte a už ho nikdy neuvidíte, popřípadě ho romanticky hledáte přes Facebook, pak je tohle appka pro vás. Ta totiž zaznamenává přesně váš pohyb. Třeba vás někdo konečně vysvobodí z vašeho bloudění.

10. Coffee Meets Bagel

Přesně opačný koncept oproti Tinderu. Nenabídne vám 100 uživatelů za den, nýbrž vygeneruje jednoho, který se podle všeho k vám hodí nejvíce. Zní to jako pastva pro ucho, že? Jako byste konečně mohla najít toho pravého prince. Jenže pokud to nebude on, ten další se vám zobrazí až za 24 hodin.

Související články

Další články