Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

10 nejdražších snubních prstenů: Tyhle slavné ženy nosí na rukou miliony!

Mám jednu ruku dloooouhooooou, zpívá si Beyoncé od chvíle, co dostala
snubní prsten s kamenem velikosti Šluknovského výběžku.
+ Dalších 5 fotografií

Zatímco české rádoby celebrity se chlubí snubními prsteny za pár desítek tisíc, které jim jejich nastávající pořídil při sponzorovaném nákupu v klenotech Aurum a své milé nakecal něco o Cartieru, zahraniční celebrity dostávají k zásnubám šperky v hodnotě celého vozového parku Leoše Mareše krát deset. Nasaďte si na oči brýle, aby vás ta záře neoslnila a lidé okolo neviděli, jak brečíte závistí a vztekem. Zde jsou ty nejdražší snubní celebrití prsteny ze všech.

Beyoncé

Zpěvačka dostala od svého přítele Jay-Z snubní prsten za pět milionů dolarů, což je částka pro nás astronomická, ale rapper ji vydělá za pět minut ráno na záchodě. Diamant od Lorraine Schwartz je takový roztomilý dvacetikarát, se kterým Beyoncé pravidelně při řízení motorového vozidla oslňuje protijedoucí auta a působí hromadné dopravní nehody.

Paris Hilton

Když jste dědička hotelového impéria Hilton, tak celý život řešíte akorát to, že vám prší na heliport, smaragdové boty vás tlačí, kožené sedačky ve vašem Lamborghini se vám lepí na zadek, a jen tak něco vás nedostane. Paris Latsis, toho času snoubenec Paris Hilton, to věděl. Nekoupil jí proto jen jeden prsten, mimochodem pětadvacetikarátový bílý diamant za 4,7 mega, ale ještě druhý, jednadvacetika­rátový za další 4 miliony jen tak z lásky a pro potěšení. Paris přesto kopla Parise do zadku, asi že se blbě jmenoval.

Mariah Carey

Zpěvačka, která má ráda růžovou a motýlky a vůbec všechno, co je infantilní a intelektuálně odpovídá úrovni pětiletého retardovaného dítěte, samozřejmě nemohla dostat jiný než růžový diamant. Její snoubenec Nick Cannon za něj utratil 2,5 milionu dolarů. Za odměnu může doma spát s Mariah pod peřinou Hello Kitty.

Melania Trump

Donald Trump není žádný béčko, je to milionář, proti kterému je i Bakala totální žebrák, a tak si může dovolit ženit se v životě několikrát, exmanželkám vyplácet alimenty a půlky majetku a novomanželkám kupovat prsteny za miliony. Jeho zatím poslední žena Melania dostala broušený diamant za dva miliony. Což je pro něj asi tak stejná ztráta, jako když se vám pod topení zakutálí pětikoruna.

Kim Kardashian

Žena, která se proslavila svojí sextape a následně udělala byznys z toho, že celá její rodina je pošahaná a pošahaní Američani to potřebují sledovat v televizi v přímém přenosu, byla vdaná za fotbalového hráče Krise Humphriese. Manželství trvalo asi dva měsíce, pro Kim to byla v podstatě jen výplň období mezi dvěma menstruacemi. Chudák Kris vyhodil za dvacetikarátový diamant dva miliony.

Jennifer Lopez

Když JLo zblbla Bena Afflecka, koupil jí šestikarátový růžový diamant za 1,2 milionu dolarů. Pak si ale Ben naštěstí uvědomil, že se nechce celý život dívat, jak se zadek Jennifer postupně nafukuje do rozměrů přesahujících šířku běžných futer, a zdrhnul.

Catherine Zeta-Jones

Michael Douglas koupil své nastávající ženě diamant od Freda Leightona za milion dolarů. A vyplatilo se, jejich manželství drží jako helvétská víra a společně překonali jeho rakovinu i její bipolární chorobu.

Hilary Duff

Zpěvačka na svém prstě také tahá diamant v hodnotě jednoho milionu. Její manžel, hokejista Mike Comrie, patří k těm, o kterých jsme se zatím nedočetli v rubrice Přistižen s milenkou, ale to pravděpodobně jen znamená, že ho u toho akorát zatím nikdo nevyfotil.

Eva Longoria

Zoufalá manželka Eva na začátku svého manželství s basketbalistou Tonym Parkerem zoufalá nebyla. Dostala od něj broušený diamant za 800 tisíc dolarů. Je to méně než milion, takže se Eva s Tonym samozřejmě za čas rozvedla.

Denise Richards

Když ještě Charlie Sheen nelyžoval na horách koksu jako Alberto Tomba, byl při smyslech a koupil své nastávající Denise prsten za půl milionu dolarů. Ten pak pravděpodobně někde na nádraží vyšmelil za pár gramů omítky říznuté odčervovadlem pro kočky, stala se z něj americká Džambulka a Denise ho opustila.

Mohlo by vás zajímat

Další články