Někteří z nich nemůžou ještě v Americe legálně pít alkohol, a přesto by si z fleku klidně mohli koupit všechny likérky světa a ještě by jim zbylo na lízátko. Zde je deset nejbohatších celebrit, kterým ještě nebylo ani pětadvacet let.

Miley Cyrus

Majetek zpěvačky se pohybuje okolo 120 milionů dolarů. Když ještě hrála v seriálu Hannah Montana, tisknul se její obličej na všechno od propisek po kondomy, z Miley se stal miláček mládeže, a tak teď může třeba do smrti sedět na komíně a dojit duhu.

Justin Bieber

Zpěvačka, která se proslavila zejména tím, že se snaží vypadat jako muž. My jí to ale nežereme a její majetek jí nezávidíme, vydělala si ho na základě lži. Mimochodem, zatímco vy sedíte v práci za řádově několik set korun českých za hodinu, ona si vydělá za hodinu necelých sedm tisíc dolarů. I když třeba celou tu hodinu stráví na manikúře nebo depilaci hrudníku.

Daniel Radcliffe

Třiadvacetiletý britský herec má majetek v hodnotě 80 milionů dolarů. Poslední dobou se snaží ze sebe dostat nálepku Harry Potter a všechny přesvědčit, že jeho herecký rejstřík je širší než herecký rejstřík Stevena Seagala nebo Jiřího Pomeje.

Taylor Swift

Country-popová zpěvačka vydělala jen za loňský rok 57 milionů dolarů během turné a prodejem desek. Její fanoušci se jen můžou modlit, aby stále zůstala tak hloupá a naivní jako nyní, všichni její chlapci s ní zametali jako Míša Ochotská s Rosolem a Taylor tak měla stále dost materiálu pro psaní svých songů.

Rihanna

Rihanně bude brzy pětadvacet a na účtu má asi 75 milionů dolarů. Jestli pojede dál ve stejném režimu jako doteď – jednou ročně vydat desku a zbytek roku se nechat mlátit od Chrise Browna, zřejmě svůj majetek ještě rozšíří. Pokud jí Chris omylem nerozbije hlavu o futro.

Kristen Stewart

Třiadvacetiletá hvězda ságy Stmívání si vydělala za svou hereckou kariéru okolo stovky milionu dolarů. To už je částka, za kterou by si v Japonsku mohla vyrobit přesnou žijící kopii svého expřítele Roberta Pattinsona, kterého po několikátém nedávném rozchodu nahání po celém Hollywoodu.

Emma Watson

Emma si i po Harry Potterovi vydělává asi 15 milionů dolarů ročně, protože je na rozdíl od svých kolegů Radcliffa a Grinta pěkná a fotí reklamy na různé kosmetické značky. Snaží se prosadit i jako herečka, ale to vlastně nikoho moc nezajímá.

Adele

Adele slaví se svojí poslední deskou fenomenální úspěchy i dva roky po jejím vydání. Sbírá všechny ceny od Grammy po Týtý a jen na chvilku si odskočila na mateřskou, aby se vrátila pro Oscara za song k nové bondovce. Na účtu má 48 mega, to je na pětadvacet let docela fajn částka.

Taylor Lautner

Další herec ze Stmívání, který musel pro svých celkem 40 vydělaných milionů strávit několik let před kamerou do půl těla a tvářit se jako vlk. Teď má vystaráno, ale jako vlk se bohužel tváří dál.

One Direction

Nejstaršímu členovi One Direction je 21, přesto má každý z nich na kontě asi deset milionů dolarů. Hudba a image One Direction je jasně cílená na dívky okolo patnácti let, které jsou ochotny za své idoly utratit veškeré kapesné a klidně i prodat panenství na internetu.