Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 myšlenek, které ženě proběhnou hlavou ve chvíli, kdy zjistí, že to NENÍ ten pravý!

Víš, seš moc prima kluk, ale mně ti teď najednou ňák šíííleně
rozbolela hlava…
Zdroj: archiv

Byl hezký, milý, dobře oblečený… Pozval vás na skleničku a vy jste neodmítla. Jenže když dojde na lámání chleba, uvědomíte si, že k vašemu vysněnému princi na bílém koni má zatraceně daleko. Tohle je 10 myšlenek, které ženě proběhnou hlavou poté, co si uvědomí, že se opět sekla.

1) Doufám, že za mě alespoň zaplatí tu večeři, když už je tak strašně nudný!

2) Ještě že jsem si kvůli němu nebrala lodičky. Každopádně jsem nemusela včera utrácet za to nové krajkové spodní prádlo…

3) Zajímalo by mě, jestli o mně říkal tomu hezkému klukovi, který s ním byl na tom večírku. Měla jsem se rovnou víc zajímat o něj!

4) Ach jo, co řeknu holkám? No, že to byl idiot, co by…

5) Škoda, mohla jsem jít místo toho cvičit. Tak půjdu holt zítra, no.

6) Jak se ho teď zbavím? Hlavně aby mě nechtěl jít doprovodit domů…

7) Já věděla, že se s ním nemám líbat! Chtěla jsem tomu dát šanci, ale tohle je fakt strašný, strašný, strašný! On si jako myslí, že čím dál mi strčí jazyk do krku, tím větší rajc? Proboha!

8) Ne, ne, ne, hlavně na mě prosimtě nesahej, nevoníš mi a nelíbíš se mi, jen jsem tak slušně vychovaná a pořád se na tebe usmívám a snažím se být milá, ale ještě krok a řeknu ti to hezky od plných plic!

9) Ach jo, musím si vymyslet nějakou strašně závažnou a relevantní výmluvu, že už musím jít domů. Třeba že musím jít vyvenčit psa. Ne, to by určitě chtěl jít se mnou. Řeknu mu, že mě hrozně rozbolela hlava.

10) A už mu nikdy neodpovím na SMS… „Ticho“ je vždycky ta milosrdnější varianta.

Související články

Další články