1. Muži se opravdu nechtějí dívat na to, jak se nad nimi vlní 80 kilo špeku, a upřímně si řekněme, že chlapi se nejvíc těší na to, až svlíknou ženskou a uvidí její rozkošnou mušličku. No tak v tomhle případě nejenom že neuvidí nic rozkošného, ale patrně budou muset nadzvednout jednu ze spodních pneumatik, aby se k ženskému lůnu vůbec dostali.

2. Sami musíte uznat, že na tlustou ženu v oblečení není pěkný pohled. Když něco takového spatříte v MHD, tak se všemožně snažíte uhnout pohledem. Klidně si budete číst leták několikrát dokola než koukat na tu matronu. A teď si představte, jaký pohled musí asi tak být na nahou tlustou ženskou.

3. S mírně obézní ženou si neužijete v posteli žádné rošambo. Má zkrácené svalstvo a její ohebnost je naprosto minimální.

4. Je to kruté, ale je to fakt. Tlustí lidé smrdí. A nejvíce smrdí v záhybech svých špeků. Opravdu by chtěl mít někdo s někým takovým dobrovolně sex?

5. Ženy nad 80 kilo funí při každé větší aktivitě. Takže nepříjemný sexuální zážitek bude doprovázen ještě sloním funěním.

6. Tlusté ženy se nehorázně potí a nejenom v létě. Představte si, že vás taková velryba zalehne v domnění, že si chce zarajdit na koníčka. Jakmile se na vás vyškrábe, tak není cesty zpět. Jste uvězněni pod horou masa a jen pozorujete, jak na vaše čelo dopadají kapky nechutného potu. A vy se ani nepohnete a musíte to vytrpět až do konce.

7. Chlapi milují, když mají ženy na sobě sexy prádélko. V případě žen okolo 80 kil by se spíše jednalo o háčkovaný ubrus v nadživotní velikosti.

8. S ženami nad 80 kilo nemůžete mít sex na neobvyklých místech. Kapotu auta promáčknou, do tmavé uličky se nevejdou a na zadní sedadlo by to šlo jen v případě, že by se jednalo o náklaďák.

9. Velké ženy potřebují na spaní velký prostor. Proto vám zaberou většinu postele a vy se budete jako ten poslední chudák choulit na kraji postele. A to v lepším případě. Tlusté ženy po sexu určitě nikam neodejdou. Nemají už totiž sílu, takže se jich nezbavíte.

10. Obézní ženy nemohou dosáhnout orgasmu, tak proč by měly souložit?