Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 jasných důvodů, proč by ženy nad 80 kilo neměly mít nikdy v životě sex. Dokud tedy nezhubnou

A sakra!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
GLOSA: V dnešní době je hrozně populární říkat obézním ženám a slečnám, že vlastně vypadají dokonale, špeky, které jim jsou vidět až na čele, jim sluší a vůbec by měly zůstat takové, jaké jsou. Ne, tohle je úplný nesmysl. Tloušťka nikdy nebyla sexy a nikdy ani nebude. Nejenom že ženy s nadváhou jsou naprosto antisexuální, navíc vážně ohrožují své zdraví a jsou to ti největší pokrytci. My vás přesvědčíme v 10 bodech o tom, proč by ženy a dívky nad 80 kilo neměly mít sex, dokud nezhubnou.

1. Muži se opravdu nechtějí dívat na to, jak se nad nimi vlní 80 kilo špeku, a upřímně si řekněme, že chlapi se nejvíc těší na to, až svlíknou ženskou a uvidí její rozkošnou mušličku. No tak v tomhle případě nejenom že neuvidí nic rozkošného, ale patrně budou muset nadzvednout jednu ze spodních pneumatik, aby se k ženskému lůnu vůbec dostali.

2. Sami musíte uznat, že na tlustou ženu v oblečení není pěkný pohled. Když něco takového spatříte v MHD, tak se všemožně snažíte uhnout pohledem. Klidně si budete číst leták několikrát dokola než koukat na tu matronu. A teď si představte, jaký pohled musí asi tak být na nahou tlustou ženskou.

3. S mírně obézní ženou si neužijete v posteli žádné rošambo. Má zkrácené svalstvo a její ohebnost je naprosto minimální.

4. Je to kruté, ale je to fakt. Tlustí lidé smrdí. A nejvíce smrdí v záhybech svých špeků. Opravdu by chtěl mít někdo s někým takovým dobrovolně sex?

5. Ženy nad 80 kilo funí při každé větší aktivitě. Takže nepříjemný sexuální zážitek bude doprovázen ještě sloním funěním.

6. Tlusté ženy se nehorázně potí a nejenom v létě. Představte si, že vás taková velryba zalehne v domnění, že si chce zarajdit na koníčka. Jakmile se na vás vyškrábe, tak není cesty zpět. Jste uvězněni pod horou masa a jen pozorujete, jak na vaše čelo dopadají kapky nechutného potu. A vy se ani nepohnete a musíte to vytrpět až do konce.

7. Chlapi milují, když mají ženy na sobě sexy prádélko. V případě žen okolo 80 kil by se spíše jednalo o háčkovaný ubrus v nadživotní velikosti.

8. S ženami nad 80 kilo nemůžete mít sex na neobvyklých místech. Kapotu auta promáčknou, do tmavé uličky se nevejdou a na zadní sedadlo by to šlo jen v případě, že by se jednalo o náklaďák.

9. Velké ženy potřebují na spaní velký prostor. Proto vám zaberou většinu postele a vy se budete jako ten poslední chudák choulit na kraji postele. A to v lepším případě. Tlusté ženy po sexu určitě nikam neodejdou. Nemají už totiž sílu, takže se jich nezbavíte.

10. Obézní ženy nemohou dosáhnout orgasmu, tak proč by měly souložit?

Související články

Další články