V mylné představě veřejnosti je zarytá představa, že ženy, které mají velká prsa, mají o hodně jednodušší život. Letí na ně chlapi, dostanou každé místo a každý jim jde na ruku, zažívají nekonečný obdiv a lichotky…

Bohužel tohle si ale myslí největší část populace, tedy slečny a paní, které nebyly tímto „darem postiženy“, a závidí něco, co by závidět ani neměly.

Prý dělají velká prsa velké sebevědomí. Tak jistě.

Anebo taky ne. Protože:

1. Nikdy se pořádně nevyspíte

Oblíbila jste si jako dítě spaní na břiše? Tak až vám to začne a narostou vám krásné přírodní šestky, které v osmnácti vypadají nádherně a po třicítce se změní ve dva cementový pytle, zvykněte si na to, že odteď budete usínat v poloze „Ježíš na kříži“.

2. Nemáte co na sebe

Jestli pracujete tam, kde se nosí cokoliv na knoflíky, pořiďte si kobercovou pásku a obmotejte se s ní. Protože nezapnete nic, a když se o to pokusíte, někomu vyrazíte vystřeleným knoflíkem oko. Neseženete na sebe plavky, nekoupíte si sako ani košile. Vše, co vám je všude akorát, je vám přes prsa malé.

3. Pořád vám tam někdo čumí

Šéfové na poradě, kolegové ve výtahu, chlap ve frontě na maso, kamarádi na drinku. Čumí vám tam i ženské, protože když máte na hrudi něco, co se vlastně podobá zadku Kim Kardashian, prostě to pozornost vyvolá. Ale vy se s tím nikdy nesmíříte.

4. Vy sama čumíte po ženských s malýma prsama

A tajně nad nimi slintáte a jste zelená závistí, protože je chcete taky. Zvlášť pokud má ta mrcha topíček bez ramínek a je pod ním naostro a ještě jí trčí bradavky. Zabít!

5. Nemůžete nosit krásné podprsenky

Protože všechny ty krásné věci se dělají maximálně do velikosti čtyři. Na velká prsa se hodí jen prádlo vašich babiček, co má ramínka šířky pádla od pirátského korábu, aby vám neudělalo krátery do ramen.

6. Lepí se na vás jen samí nedobráci

Většinou vás balí jenom ti, co ve vás vidí chodící rajc z amerického porna, kde mají všechny obrovské silikony. Holky s přírodními velkými ňadry ale vědí, že ne každý dar je požehnáním, a svoje vnady by raději neviděly.

7. Chodíte i v létě v roláku

Tílko si na sebe vzít nemůžete a výstřihy nenosíte, protože byste vypadala jako rajda. Pokud pracujete někde na vyšší pozici, je absolutně nemožné se ráno vzbudit a vymyslet si, v čem půjdete v létě do práce, aby vás neměli kolegové za kus masa. Tedy prsa.

8. Všichni vám říkají, že to je super, ale vy víte, že lžou

Nikdo by dobrovolně nechtěl na hrudi nosit sedm kilo. O ženách, co si je nechávají zvětšovat, si myslíte, že jsou slepice, tajně toužíte po zmenšení a nenávidíte gravitaci.

9. Na pláži si pod sebou hrabete důlek

Nebo se vracíte z dovolené opálená jen na jedné straně těla. Na lehátko si prostě břichem dolů nelehnete tak, aby vás to nebolelo.

10. Velká prsa = velký mindrák

Chlapi sice říkají něco jiného, ale všechny moc dobře víme, že mužům se líbí malá pevná ňadra. Sice to naoko obdivují, ale doma by to ve skutečnosti nikdo nechtěl. Pokud mu není deset let.

A rozhodně to nejsou žádné nesmysly, autorka totiž moc dobře ví, o čem mluví. Můj výstřih je plnější, než by mi bylo milé, a upřímně nenávidím všechny svoje kolegyně, které tu sedí se svými trojkami anebo si přijdou bez práskačky.

Takže jsem se rozhodla, že Kristova léta jsou přesně ten čas nechat si je zmenšit, dokud je čas, respektive dokud nejsou děti. Protože při představě, že bych se svými aktuálními sedmičkami byla těhotná, se mi chce sjet zoufalstvím autem ze skály a pak se nechat rozpustit v kyselině.

Ostatně – Spaní na břiše jsem vždycky milovala, ale asi od sedmnácti let nevím, jaké to už je. Již brzy. Na eXtra ve spolupráci s klinikou Medicom Clinic!