Pětatřicetiletá úča Nicole DuFault z New Jersey je pěkné kvítko a libuje si v sexu s mladíčky. Jenže spadla klec, když prasklo, že si užívá se studenty kolumbijské střední školy, kteří mají k hranici plnoletosti ještě hodně dlouhou cestu. Učitelka teď čelí obvinění ze zneužívání minimálně šesti studentů v letech 2013 a 2014. Při soudním procesu jí nepomůže ani fakt, že studentům výměnou za sex nabízela lepší známky.

Případ téhle zvrhlé učitelky proběhl médii už po jejím zatčení v září 2014, jenže rozsáhlé vyšetřování ukázalo, že toho měla na kontě víc. Podle asistenta prokurátora už v minulosti byla učitelka káraná za svoje nevhodné chování a lascivní slovník během vyučování. Rodiče si na ni stěžovali kvůli její neprofesionalitě, píše DailyMail. A taky trochu lhala ve svém životopise, když se hlásila na post učitelky ve škole, kde ke zneužívání studentů došlo. Paní učitelka byla totiž tak trochu bez zkušeností. Tedy těch pedagogických.

A jak všechno prasklo? Učitelka se nechala natočit při orálním sexu se studentem, video přitom ještě zatepla jiný student ukázal řediteli školy. Ten byl pochopitelně v šoku a okamžitě zalarmovat patřičné úřady, které se už o učitelku, mimochodem matku dvou dětí (2 a 4 roky), postaraly. Rozpovídali se nakonec i jiní studenti, kteří na učitelku práskli, že po nich chtěla sex nejen ve třídě, v autě před školou, ale i na školních výletech. Prostě vždycky, když to na ni přišlo.

Ve Spojených státech se v současné době řeší hned několik „sexuálních útoků“, které spáchaly učitelky. Celý svět se podivuje nad tím, že dámy, které jen svedly studenty, dostávají šíleně vysoké tresty.

O učitelce, která dostala 22 let, jsme psali ZDE.

Zajímavý je případ také učitelky, která zneužívala studenty, i když je oddanou katoličkou – její příběh najdete ZDE.