Matka patnáctiletého školáka měla podezření, že se s jejím synem něco děje. Nechala tedy v jeho pokoji skryté nahrávací zařízení, a tak odhalila, že její kluk má sex s ujetou sexuální dračicí.

Kelly Jane Richards si oběť svého chtíče vyhlédla v místním sboru, kde se scházejí svědkové Jehovovi. Navázala s chlapcem přátelství a jednou ho pozvala k sobě domů, že si může hrát s jejími potomky a pak přespat.

Tu noc měli poprvé sex. Kelly se ten večer pohádala se svým manželem Paulem. Pak šla za svou nezletilou návštěvou a chtěla, aby ji chlapec utěšil a namasíroval. Podle prokurátora mu nabídla také alkohol. Od té doby měli sex ještě několikrát.

U soudu později zaznělo, že Jane Richards chlapci domlouvala, ať o jejich vztahu rozhodně nic neříká, že by mohla mít opravdu velké problémy.

Chlapec to dodržel a vztah tajil. Jenže na všechno přišla jeho máma, kterou zajímalo, proč se její synáček pořád zavírá s telefonem u sebe v pokoji a proč tak často chodí k Richardsovým.

Kelly u soudu tvrdila, že se do chlapce bláznivě zamilovala. Podle Daily Mailu mu dokonce radila, aby se sebral a odešel z domova.

Obhájkyně Sarah Waters uvedla, že Kelly se chlapce ujala, brala ho na nákupy, ukázala mu svou rodinu, dala mu zázemí a lásku. Jejich vztah bohužel rychle přešel do sexuální roviny.

Soudce Richard Twomlow přihlédl k tomu, že žena nebyla nikdy trestána. Byla odsouzena k dvěma letům podmíněně. Navíc její jméno bude uvedeno v seznamu delikventů. O vymazání záznamu může požádat po deseti letech.

U soudu plakala, že neví, co to do ní vjelo a proč se zamilovala do patnáctiletého kluka. Manžel Paul prý plně stojí za svou manželkou. U soudu ji po vynesení rozsudku láskyplně objal.