Monika se s Ryboňem seznámila skrze blízkou kamarádku Denisu Bartokovou. Ján byl totiž jejím přítelem a ve chvíli, kdy vztah Slováka s Denisou skřípal, se rozhodl vyhledat pomoc právě u Moniky.

V tu dobu už se velmi dobře znali. Ján se s Kramnými seznámil na svatbě společných známých, byl u nich na grilovačce a bavili se i na diskotéce. Zkrátka dobří známí.

Monika do něj navíc tehdy byla zamilovaná. A podle toho to také dopadlo. Místo nápadu ohledně narovnání vztahu s Denisou po něm manželka Kramného vyjela.

„V polovině cesty mě začala líbat, kousala mě a pokoušela se o orální sex, ale nebylo tam místo, nechtěl jsem nabourat,“ cituje Ryboně web TN.cz. Ten ji nakonec i vysadil a později si vyslechl Moničinu výmluvu, že vše bylo kvůli opilosti.

Jenže nebylo a v době, kdy se vztah Jána a Denisy skutečně rozpadal, se Monika sešla se Slovákem znovu. Vzala ho do blízkého penzionu a došlo i na sex. Během toho jí Kramný údajně pětkrát volal a Monika z toho byla velice nervózní.

Kramný se nakonec o sexu dozvěděl přes několik známých, ale spekulace odmítl s tím, že mu Monika přísahala věrnost na Klárčin život.

Obžalovaného popsal Ryboň jako odtažitého člověka, se kterým si nesedl. Překvapen byl z toho, že si ihned po návratu z Egypta našel novou přítelkyni.

„Na jeho místě bych se zabil,“ uvedl u soudu.