Univerzita v Cambridgi byla založena v roce 1209 a navštěvuje ji 19 000 studentů. Vysoká škola ekonomická v Praze byla založena v roce 1953 a má cca 4 500 studentů. To je jeden z mnoha rozdílů mezi dvěma naprosto nesrovnatelnými institucemi.

Jak už to tak u Čechů obecně bývá, bere se VŠE vážněji než Ivana Gottová při moderování a vrtění zadnicemi na jejich soutěži Miss VŠE ji rozhodilo natolik, že se rozhodla celou soutěž zrušit. Oproti tomu na celosvětově uznávané a tradiční anglické vysoké škole Cambridge momentálně vrcholí soutěž, která je nazvána „nejlepší zadek v Cambridgi“.

Nejde jen o to, vyfotit někde své nahé pozadí, ale také o komentář, který ke své fotografii studenti napíší. Například student Nick si zapózoval na židli prezidenta cambridgeského klubu a ke své fotografii napsal: „Svoboda projevu je zásadní a nezcizitelné právo.“ Co na to asi velevážený děkan VŠE doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.?

Rádi bychom vyzvali Univerzitu v Cambridgi, aby tuto hanbatou a do nebe volající sprostotu okamžitě zastavila. My, Všeznalci ze samého srdce Evropy už totiž víme, že pohybovat zadkem, ukazovat zadek nebo nedej bože zadek vlastnit je při studiu vysoké školy naprosto nepřípustné!