Co nového u Justina Biebera (20)? Skoro všechno. Justin má nový dům, nové vlasy a je nově sám.

Nedávno jsme psali o tom, že Justin se stal nejvíce vydělávajícím umělcem do třiceti let za rok 2014. Mezi červnem 2013 a červnem 2014 si přišel na 1,8 miliardy korun. Což je hodně slušná částka a Justinovi se rozhodně hodila! Protože ho nikdo nikde nechce a má neustále spory se sousedy, musel si pořídit další dům. Podle prvních fotografií jeho sídla to vypadá, že široko daleko kolem nic není. Což by bylo pro Justina naprosto ideální a Američané by tak nemuseli sepisovat další petici prezidentu Obamovi s žádostí o vyloučení Justina ze země, protože se neumí chovat.

Kromě nového domu má Justin také novou hlavu, respektive vlasy. Vypadá jako kuře, ale jestli ho to baví. Ostatně, kdo z nás netoužil v pubertě po tom, udělat něco ulítlého s vlasy.

Podle zahraničního magazínu Hollywood Life jim zdroj z blízkého Justinova okolí potvrdil, že se jedná o poslední a závěrečný krok v zapomenutí na Selenu Gomez (22) a posunutí se v životě o kus dál.

Justin se poslední dobou motá kolem Hailey Baldwin (18), možná jí chtěl svojí blonďatou kšticí dokázat, že Selena už je dávná minulost.

I když počkat, nemění střih a barvu vlasů po rozchodu spíš ženy?