„Právě jsem šel během zkoušky v divadle dát si kafe s kolegy Vaškem Svobodou a Petrem Vondráčkem a na mobilu se mi ukázalo, že v mém pražském bytě řádí zloději,“ popsal nám dramatickou situaci herec.

„Takovej ten pocit, když ti čórujou tvůj byt a ty voláš 158, fakt zážitek na celý život, přál bych si, abych to více nezažil. Rychle jsem sedl do auta a jel domů, krve by se ve mně nedořezal. Sledoval jsem to celé online a volal policejní hlídku,“ líčil dále situaci, ve které se herec nacházel. Policie přijela na místo velmi rychle. Jednali velmi rychle a zpěvákovi nebylo nic odcizeno.

„Díky kameře za 3000 Kč, kterou máme nainstalovanou, chytli pachatele dole u vchodu s mými věcmi asi za 205 000 Kč a chytli taky jeho frajerku, co jistila chodbu,“ dodal nám s humorem sobě vlastním herec. „Naštěstí se mi neztratila žádná technika, kterou potřebuji k natáčení, o datech ani nemluvě,“ řekl nám Michal.

Ten netušil, že během zkoušek na roli Nicka Cartera v muzikálu Adéla ještě nevečeřela se sám stane takovým detektivem a bude sledovat trestný čin v přímém přenosu. Naštěstí se ale samotnému Michalovi nic nestalo, jen je z toho celý vyděšený, ale práce kvůli tomu nepřerušil, premiéra se kvapem blíží a říjnový velký den všech kolegů nechce nijak ohrozit.

„Všem bych doporučil, aby si také tuto báječnou věc – kameru, pořídili, opravdu vám v případě nechtěné návštěvy vašeho bytu pomůže,“ poradil všem zpěvák, který doufá, že se už nic takového nebude opakovat. To by příště už zloděj nemusel odejít bez újmy.