Náctiletá zpěvačka Adéla Částková (14) musela odejít ze školy! Kvůli šikaně učitelů! „Parodovali mě před tabulí, měla jsem zhoršené známky z určitých předmětů… Spolužáci museli třeba napsat, co se jim na mé písničce nelíbilo, a pak to číst nahlas,“ postěžovala si Adéla během natáčení svého nového klipu s Vladimírem Hronem (50). Ten je vánoční verzí známého hitu Something Stupid, který původně nazpíval Frank Sinatra s dcerou a později také Robbie Williams s herečkou Nicole Kidman.

Při vzpomínce na drsnou šikanu učitelů však šla vánoční nálada stranou. „Očkovali spolužáky proti mně, když se se mnou nebudou bavit, že budou mít lepší známky. Bylo to hodně špatný. Bylo to v době, kdy jsem zkoušela svůj první muzikál, měla jsem hrozné nervy, ale ta práce mě držela nad vodou. Vím, že jsem zvracela, než jsem šla do školy… Jsem ráda, že už tam nejsem…,“ dodává Adéla, která před nedávnem přestoupila na jinou školu – katolické gymnázium!

Lidská psychika ji ale zaujala, proto by ji ráda studovala. „Doufám, že mě plně zaměstná zpívání, ale psychologie je obor, který by mě velmi zajímal,“ říká Adéla, která je v polovině vánočního turné a ráda by ještě stihla natočit další vlastní písničku i s klipem! „Je toho hodně, ale zpívání mě tak baví, že tomu věnuji veškerý svůj čas a energii,“ říká úspěšná zpěvačka.