Démona údajně vyvolal nevlastní syn jednoho z manželů pomocí spiritistické tabulky Ouija. Ten už ale s rodinou nemluví a Britové jsou tak duchem obtěžováni již od října loňského roku. Míra teroru se ale postupně stupňuje a Tracy (46) dokonce zažila i fyzický útok.

„Má žena šla do postele naprosto v pořádku a ráno se probudí a najednou je v agonii,“ popsal napadení Keiron Fry.

Kočky rodiny Fryů už dávno odmítají vkročit do druhého patra domu.

„Je to horší a horší a nemůžeme s tím nic dělat. Každý den se probouzím v bolestech kvůli tomu démonovi. Můj manžel mi rány maže krémem, ale prostě to neustupuje. Odborník na paranormální aktivity nám řekl, že je to ten nejhorší druh, jaký jsme mohli dostat. Prý máme celkově tři démony a ti druzí dva mě v noci drží tomu třetímu – hlavnímu,“ popsala situaci Tracy.

Rodina vše začala řešit poté, co měl jeden z přízraků říct dětem, že rodičům podřízne krk.

Zavolali tedy „lovce duchů“ Roberta Amoura (43), který tvrdí, že se mu podařilo zabít alespoň dva z nich. Na pomoc přispěchal i místní vikář, který se s rodinou pomodlil. Jejich snažení zatím ale nepřineslo žádné výsledky a teror tak pokračuje.

Otci rodiny se alespoň podařilo jednoho z démonů vyfotit a díky tomu nyní případ obletěl celý svět. Dostane se jim díky zájmu médií tolik potřebné pomoci?