Zlatá éra Madonny (56) je už nenávratně pryč a je smutné, že to zpěvačka stále nedokáže pochopit. Nikdo jí jistě nekáže, aby nadobro odešla do hudebního důchodu. Když už ovšem skládá novou hudbu, možná by nebylo na škodu upustit od přílišné snahy znít jako každá druhá, o tři dekády mladší tuctovka.

Příkladem budiž poslední řadovka, electropopový paskvil Rebel Heart. Madonna s ním možná opět chtěla bořit hitparády, ale výsledkem je jeden z největších propadáků roku.

A jak už bývá zvykem i u jiných interpretů, kde chybí kvalitní hudba, musí promluvit aspoň hromada skandálů kolem, aby bylo pořád o čem psát.

Americká muzikantka tak bez ostychu uráží jiné národnosti, na Instagram vkládá jakože hodně kontroverzní fotky a nedávno si na své konto připsala i skoro znásilnění Drakea, kterému by mohla dělat matku.

Před pár dny natočila videoklip k songu Bitch I'm Madonna a je to opět fail.

Je více než jasné, že se jedná o skrytou reakci na klip Bad Blood Taylor Swift. Už ten byl překombinovanou slátaninou plnou slavných osobností. Madonna se rozhodla, že pětadvacetileté Swift dá školu a ukáže jí, kdo je tady pořádná „bitch“. Do svého videa si pozvala v podstatě všechny, na které se nedostalo u bývalé country zpěvačky, a obsazení tak plní Nicki Minaj, Beyoncé, Miley Cyrus, Katy Perry nebo dokonce Kanye West.

Bohužel už zapomněla na pozvání zručného režiséra a video je ve výsledku jedno velké fiasko. Madonna se v něm prochází místnostmi, občas si trsne jako dvacítka, sem tam olízne nějakého tanečníka, sem tam olízne holku, nabídne vám pohled na urostlé policajty i sexy nahé Asiatky ve vaně a do toho všeho probleskují mini camea celebrit. Všeho je jednoduše až příliš moc, hvězdné role vycházejí úplně naprázdno a nejtrapnější je opět Madonna a její přílišná snaha vypadat jako všechny ty mladé party holky, které si pozvala ke spolupráci.

„Děvko“, možná jsi Madonna, ale královna už dávno ne!