Hadi, nalezené jehly, hádky, výhrůžky a málem bitka. Taková bude dnešní Výměna. Jana v době natáčení žila v Německu s problematickým Romanem. Ten ji podle jejích slov mlátil a šikanoval ji. "Byl moc zlý. Teď jsem se psychopata zbavila. Škrcení, zlomený nos, rozbitý byt i mobilní telefon… To nejsou příjemné zážitky,“ uvedla Jana pro eXtra.cz. Výměna jí prý otevřela oči, ale podruhé by do podobného projektu nešla, přiznává.

Není divu, že když se dostala z takové domácnosti, tak si konečně oddechla. Když se popisovaný teror aspoň na těch pár dní přerušil, tak si konečně mohla odpočinout a zjistit, jaké to je žít s jiným mužem. A jejím náhradním manželem byl Tomáš, manžel blonďaté Sabiny. „Bylo to skvělejch 10 dní,“ hodnotí Tomáš ve Výměně situaci a Jana přikyvuje.

„Jsem sama se sebou velmi spokojená. Vidím, že můžu fungovat s normálním člověkem bez řevu a bez nějakých strkanic. Budem prostě s dětma samy,“ říká Jana, která opravdu po natáčení dala Romanovi kopačky.

„Já bych Tomáše za partnera brala. Je fakt v pohodě. Ten by mě snad ukecal jet zpátky do Čech. Ale spíš bych ho já ukecala jet do Německa,“ představovala si Jana.

A Tomáš vlastně souhlasil a společné soužití si dokázal také představit. „Určitě si dovedu představit, že pokud naše vztahy krachnou, tak s Janou třeba budeme spolu,“ říká dokonce Tomáš.

V téhle Výměně se sešly opravdu zajímavé postavičky a jejich příběhy budou mít určitě ještě dohru. Kdo vás z téhle čtyřky zaujal nejvíc? Sabina s Tomášem, nebo Jana s násilnickým Romanem? A víte o Romanovi víc? Napište nám na redakce@extra.cz!