Nedávno se Agáta objevila v pořadu VIP Prostřeno, kde soupeře pobavila historkou ze zákulisí. Jednou měla jít na oběd s Andreou a ta si prý místo candáta chtěla objednat „kandáta“. Udělala z ní blbku před celým národem. Místo aby se tomu Slovenka zasmála, tak začala kopat kolem sebe a do Agáty se nevybíravě pustila.

„Větší hloupost než to, co nedávno prohlásila na moji adresu Agáta Hanychová, jsem už dávno neslyšela. Zaprvé vůbec nechápu, co ji přinutilo k tomu, aby si vymyslela historku na téma „candát“, a za druhé jsem s ní nikdy nebyla na obědě ani večeři (ani o to nestojím),“ napsala Verešová na Instagram, aby všem objasnila, že ona je přeci jiný level než modelka, která chodí přehlídky na diskotékách.

Jenže to nebylo všechno. Nepřímo totiž obvinila Prachařovou z toho, že je promiskuitní! „Na rozdíl od ní ovládám plynule 4 světové jazyky a víc jak 10 let žiju v pokojném manželském svazku s jedním mužem,“ píše na sociální síti a dodává, co by v Agátině situaci dělala ona. „Být Agátou, tak se radši soustředím na sebe a zametu si před vlastním prahem. Věřím, že vynaloženou energii investuje lépe,“ uzavřela celou záležitost Andrea, která si zakládá na své kultivovanosti a vytříbeném chování.

Jak tohle může dopadnout? Vypadá to, že se máme ještě na co těšit, protože tohle si prostořeká Agáta určitě nenechá líbit a možná vytáhne další perlu „z natáčení“. Aby si holky pak ale nevyškubaly vlasy, až se někde potkají. Třeba na tom „kandátovi“.