Ali Michaels (24) z Texasu je světová modelka, jejíž kariéra šla strmě vzhůru poté, co vyhrála v roce 2005 modelingovou soutěž. Ali se přestěhovala do New Yorku a stala se z ní hvězda přehlídkových mol. I ona patří mezi celebrity, jejichž soukromé složky v iCloudu byly nabourány hackery a které jakýsi Tristan umístil na internet.

V případě Ali jde přímo o videa, která vám ale bohužel nemůžeme poskytnout, protože by nás pak zavřeli do Alcatrazu a my nejsme ani hrabě Monte Christo, ani Motýlek. Zachytili jsme pro vás ale soubor momentů, kde se modelka svléká a předvádí doma v koupelně striptýz. Kdo je ale milovníkem ženských křivek, ať raději okamžitě překlikne na články s Kate Upton, protože Michaels by se svojí figurou mohla dělat kostru na hodinách biologie.

Modelka se stala kvůli tlakům v oboru, kde se pohybuje, anorektičkou, protože jí někdy v roce 2008 nějaký bezmozek řekl, že má „příliš baculaté nohy“. Ali přestala jíst, začaly jí padat vlasy a vypadalo to, že už modeling nezvládne. Po léčbě se jí opět podařilo vrátit do světa modelingu, ale s anorexií už bude bojovat do konce života.